Libčice n. V. - Kutná Hora 23:23

Po vyrovnaném začátku domácí sice vedli, ale ve 12. min. bylo srovnáno – 3:3. Na následnou čtyřgólovou šňůru domácích Sparta odpověděla a ve 23. min. vyrovnala na 7:7 a ještě do přestávky si vybudovala náskok – 11:12.

Druhý poločas byl opět hodně vyrovnaný, Kutnohorští udržovali vedení a domácí dotahovali. Ve 47. min. náskok Sparty poprvé narostl na rozdíl tří branek – 17:20, což platilo ještě v 53. min. – 19:22. Bohužel, stejně jako v průběhu celého utkání, tak i v závěru se někteří hráči Kutné Hory nevyvarovali technických chyb a toho domácí dokázali využít, naposledy dvacet vteřin před koncem vyrovnali na konečných 23:23. Tuto branku zaznamenal po seběhnutí domácí brankář z pravého křídla!

Bod ze hřiště Libčic, zvláště po předchozích, nepříliš lichotivých výsledcích s tímto soupeřem, je velmi cenný. Ovšem po průběhu utkání a hlavně po tříbrankovém vedení v závěru je to spíše zbytečná ztráta. Lavička týmu však byla opět dost prořídlá a některým klíčovým hráčům prostě docházel dech. Některé individuální chyby hráčů jsou ale trestuhodné!

Výborné utkání tentokrát odchytal „nestárnoucí veterán“ Malý, který v týdnu oslavil 49. narozeniny. Střelecky tým držel kanonýr Kůrka, dařilo se i Moryskovi a Thiememu, ten nastoupil letos poprvé. Více branek se čekalo od Hasaly, domácí brankář jej však měl ze společného působení v Dukle Praha „dost přečteného“. Velmi spolehlivě zahrál, hlavně v obraně A. Salák ml.

Sestava a branky Sparty: Malý – Kůrka 9, Morysek 5, Thieme 5, Hasala 3, Hovorka 1, Jelínek, Salák A.ml. a Šalátek. Trenér Jiří Hájek. Napomínání: 2/3. Vyloučení: 2/3. ČK: 1/0. Sedmičky: 4/2 – 2/1. Poločas: 11:12. Sparta v neděli v 10.30 hod. na svém hřišti přivítá vedoucí tým soutěže Chodov B.