Dukla Praha - Zruč nad Sázavou 37:18

A tato kvalita se plně projevila v zápase proti oslabené Jiskře Zruč n.S. Hosté nedokázali navázat na podzimní remízu se stejným soupeřem z domácího prostředí. Utkání bylo vyrovnané pouze do páté minuty, kdy byl stav 2:2. Během dalších pěti minut dokázala Dukla vstřelit dalších šest branek a Jiskra ani jedinou. To dalo celému utkání jednoznačný ráz a skóre tak postupně narůstalo ve prospěch Dukly.

Přestože v kabině Jiskry se kluci dohodli, že se pokusí zastavit duklácký brankostroj, realita byla jiná. Prvních deset minut druhé půle Dukla vyhrála 8:1 a skóre tak narostlo na hrozivých 28:8. Až poté se Zručákům podařilo přibrzdit rozjetou mladou mašinu a rozdíl branek přestal narůstat. Do konce utkání už branky přibývaly na obou stranách rovnoměrně a utkání tak skončilo jednoznačným vítězstvím Dukly.

Sestava a branky Jiskry: Dejda, Felis st. – Böhm 8, Vrzáček 5, Kaplan 2, Olt 2, Quirsfeld 1, Hejl, Kuchyňka, Plaščák, Morušek, Šramot. Poločas: 20:7.

K dalšímu utkání Jiskra pojede opět do Prahy, kde se v neděli od 16.30 hod. střetne s domácím Chodovem.