Libčice – Zruč n. S. 25:23

Do utkání vstoupili lépe domácí a v 5. minutě vedli 5:1. Mladí hráči Jiskry zpočátku měli přílišný respekt ze soupeře a jen těžko se prosazovali. Postupem času však se soupeřem srovnali krok a dokonce začali vedení domácích stahovat. V polovině zápasu vedly Libčice jen 12:10.

Vstup do druhé půle opět vyšel lépe domácím, kteří si znovu vytvořili čtyřbrankové vedení. Ke zdramatizování zápasu zavelel zručský dorostenec Felis, který vstřelil čtyři branky za sebou a ve 45. minutě byl stav 17:17. V následujících minutách začala přetahovaná o každou branku, ve které nakonec byli úspěšnější domácí. O jejich výhře rozhodla hlavně zkušenost.

Sestava a branky: Felis st. (Vodrážka) – Felis ml. 10, Hejl 5, D. Hornát 5, J. Hornát 3, Kuchyňka, Netolický, Korel. Poločas: 12:10.

V dalším kole přivítá Jiskra v neděli od 10.30 v okresním derby Kutnou Horu.