Blíží se první ostrý start - finále pražské části Poháru, proti Ecu, pardon Slavii. Jak vnímáte tento zápas?
Tento pohárový zápas s "gulášem" Selp-Eco a nakonec Slavie beru jako první přípravný zápas před novou sezonou. Takže dá se říci, že skoro o nic nejde. Skoro… Kluci měli pár tréninků pod taktovkou Aldi Štorce, ale spíše nekompletní, protože já, Ago a Mára Chrobák jsme na dovolené, ogaři z Moravy mají tvrdou přípravu - každý den 2x trénink, takže jsou trochu šetřeni a první oficiální sraz bude právě v den pohárového zápasu. Takže nevím, co z toho vyjde, ale určitě nechceme ten zápas prohrát, protože vím jistě, že nám přijdou zafandit dva minibusy ze Zruče.

Bude nějaká speciální příprava?
Speciální příprava? (Smích) Žádná, možná před zápasem, maximálně. Ale nevidím v tom problém, motivovat se dokážeme dobře a skoro cely kádr máme pohromadě.

A co motivace k zápasu? Přeci jenom byly opět problémy s termínem a soupeř si doslova vymodlil, že neprohrál kontumačně.
Soupeř zase vyhrál u zeleného stolu, klasika, jak jinak, specialita ala Svoboda). Takže raději no comment před začátkem soutěže.

Objeví se v utkání i nové posily - Müller, Habaj a Caio?
Müller a Habaj by měli určitě nastoupit, ale Caio se k nám připojí okolo 20. srpna, kdy má přiletět z Brazílie.

Chybět ale bude už Dan Brožek. Můžete upřesnit, proč posílil Mělník a nezůstal v Benagu?
Dan Brožek posílil Mělník, protože víceméně měl volnou ruku, jelikož od nás nebyl zájem na prodloužení hostování, i když jsme velmi dobří kamarádi, tak nejsme na stejný notě, co se týká futsalu v Benagu na příští sezonu. Jménem klubu mu děkujeme za loňskou sezonu a přejeme mu hodně úspěchu v dalším futsalovém životě.

Co očekáváte od pohárového zápasu?
Od tohoto zápasu očekávám úplně stejně to, jako v zápase u nás ve Zruči, když jsme hráli se Selpem a proběhlo to v naprostém duchu fair-play a vyhrál ten lepší, tudíž my, ale soupeř nám pogratuloval a my jsme jim také popřáli vše nej do play-off. Je to začátek přípravy na novou sezonu a jenom finále pražské části, takže opravdu nemáme nikdo zapotřebí, abychom se v tom zápase "zbláznili". Ať vyhraje lepší. Doufám, že to budeme my.

Zdroj: Miroslav Srb