HOSTINEC U PETŘÍKŮ – VODMISTŘI 11:1 (6:0)

Po prohře se suchdolskou Sočou v minulém kole ukázali hráči Hostince U Petříků, že se jejich střelecký apetit vrátil. Odnesli to Vodmistři, kteří prohráli vysoko 1:11. Gólový účet zápasu otevřel v první minutě Martinek. Na jeho branku navázal v 6. minutě Antoš, a když o dvě minuty později zvýšil Dastych na 3:0, bylo prakticky rozhodnuto. Do poločasu navýšili vedení Hostince U Petříků ještě Hannich, Dejmal a Šesták.

I po přestávce pokračoval gólový koncert Hostince U Petříků, když se v 19. a ve 24. minutě prosadil Antoš. Na 9:0 zvyšoval ve 25. minutě Frejlach a až poté se usmálo štěstí na Vodmistry, kteří se dočkali čestného úspěchu, když skóroval Šmidrkal. Závěr ale patřil Hostinci U Petříků a Dastych dvěma góly stanovil konečný výsledek 11:1.

Branky: 1. Martinek, 6. Antoš, 8. Dastych, 12. Hannich, 13. Dejmal, 16. Šesták, 19. Antoš, 24. Antoš, 25. Frejlach, 31. Dastych, 31. Dastych – 26. Šmidrkal. Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet. Hostinec U Petříků: Neprášek – Hannich, Martinek, Frejlach, Dejmal, Antoš, Dastych, Šesták. Vodmistři: Dostál – Šmidrkal, Fuksa, Lindner, Turkovský, Piskač.

ULTIMATE TEAM – GANAMOS 11:4 (7:2)

Také druhé nedělní utkání přineslo střelecké hody. Hned v první minutě poslal Ganamos do vedení Špitálník, ale to bylo na dlouho od tohoto týmu vše, jelikož v rozmezí mezi 3. a 15. minutou nastříleli hráči Ultimate Teamu, Jungwirth a Jarkuliš hattrick a následně se prosadil Nekola. Na poločasových 2:7 snížil v poslední minutě před pauzou Hyka.

Bleskově po přestávce přidal ale Jarkuliš osmý gól Ultimate Teamu. Na ten reagoval ve 21. minutě Churavý, ale Jarkuli, Jungwirth a Poklop navýšili svými trefami vedení Ultimate Teamu na 11:3. V závěrečné minutě utkání Ganamos pouze korigovali gólem Churavého.

Branky: 3. Jungwirth, 3. Jarkuliš, 6. Jarkuliš, 9. Jungwirth, 11. Jarkuliš, 14. Jungwirth, 15. Nekola, 17. Jarkuliš, 23. Jarkuliš, 24. Jungwirth, 27. Poklop – 1. Špitálník, 16. Hyka, 21. Churavý, 32. Churavý. Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet. Ultimate Team: Fořt – Jarkuliš, Nekola, Jungwirth, P. Jirků, Poklop. Ganamos: Černý – Špitálník, Churavý, Hyka, Melša, Janoušek, Hurt.

KRAMPFEST – SOČA SUCHDOL 4:3 (3:3)

Největší drama přineslo poslední zápas, v němž se Krampfest postavil Soče Suchdol. Tu poslal do vedení v úvodu Marek Wolf, nicméně Cimr ve 3. minutě srovnal. I podruhé v zápase šla do vedení Soča, když v 8. minutě prostřelil brankáře Franc. Ani toto vedení ale Soča neudržela, jelikož ve 12. minutě vyrovnal Kruliš. Následně poslal Krampfest do vedení svou druhou brankou v zápase Cimr, ale ještě do přestávky bylo znovu skóre nerozhodné, když na poločasových 3:3 upravil Franc. Na branku ve druhém poločase se čekalo deset minut, když ve 26. minutě skóroval Hradílek z Kramfestu. Toto vedení udržel Krampfest až do závěrečného hvizdu, a to i díky brankáři Brožovi, který v poslední minutě vyrazil pokutový kop France.

Branky: 3. Cimr, 12. Kruliš, 15. Cimr, 26. Hradílek – 1. Wolf, 8. Franc, 16. Franc. Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet. Krampfest: Brož – Pacák, Cimr, Hradílek, Kruliš, Černohlávek, Hájek. Soča Suchdol: Strbík – Franc, Wolf, Kopáček, Kopáček ml., Suntych.

close Tabulka II. CDFL zoom_in

Adam Procházka