Teachers – NC Palma 0:3 (0:1)

Skóre se pohnulo krátce po startu zápasu. Trefil se Kudláček z Palmy – 0:1. Hrálo se hodně tvrdě a ve hře bylo hodně kontaktu. Další zajímavý moment ale přišel až ve 12. minutě, kdy Martin Hubáček i Pospíšil nastřelili tyč Váňovy brány. V poslední minutě první půle se blýskl i neprůstřelný brankář Miloš Hubáček, když vychytal hlavičky Blahníka a Vondry.

Krátce po přestávce zvýšil Palmě sebevědomí aktivní Zelený – 0:2 Na přelomu devatenácté minuty vychytal Miloš Hubáček Vondru, pak přestřelil bránu Palmy v další šanci Potměšil. Ve 24. minutě přišla definitivní tečka za utkáním. Ladislav Pospíšil využili chyby učitelů a prostřelil Váňu mezi nohy – 0:3. V samotném závěru si už brankář Hubáček skvělými zákroky nenechal vzít třetí vychytanou nulu v řadě. Jeho série bez obdržené branky činí 94 minut!

Branky a nahrávky: 1. Kudláček (Pospíšil), 15. Zelený, 24. Pospíšil (Zelený). Rozhodčí: Mucha, bez karet. Teachers: Váňa – Valtr, Hvězda, V. Vondra, Blahník, P. Holík, Potměšil. NC Palma: Mil. Hubáček – Zelený, Pospíšil, Malý, Mar. Hubáček, Dvořák, Kudláček.

Veteráni – Freaks 2:0 (0:0)

Senzace kola se zrodila ve druhém zápase hracího dne. Poslední Veteráni si vítězstvím 2:0 nad ambiciózními Freaks uchovali naději na play-off. Od začátku hráli Veteráni bez hráče na střídání a tak zvolil taktiku betonování s rychlým brejkovým Hettfleischem. Ten se trefil už v první minutě, čímž upevnil zámek svého týmu. Jediná šance Freaks ze 6. minuty skončil po Skokanově střele na tyči brankáře Ledviny.

Ve druhé půli už Veteráni povolili, ale pro změnu čaroval Ledvina, na kterém ztroskotal třeba Martin Šváb. Ve 20. minutě Freaks hodně otevřeli hru, z čehož těžil Hettfleisch, který zvýšil na 2:0 až z druhé tutovky. A když Ledvina reflexivně zneškodnil i teč Skokana, bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Branky a nahrávky: 1. Hettfleisch (Pařízek), 20. Hettfleisch (Andrašík). Rozhodčí: Mucha, bez karet. Veteráni: Ledvina – Hettfleisch, Kapek, Andrašík, Pařízek. Freaks: Snížek – Holas, Skokan, Zelený, Křelina, M. Šváb, B. Šváb, Vorlíček.

VS35,- - STS Chvojkovice 5:3 (1:1)

Zápas začal hodně opatrně z obou stran. Až v 8. minutě se mohl zaradovat Zeman z VS35,-, který ukořistil balon po špatné rozehrávce a propálil Peroutku – 1:0. Jenže před přestávkou přidala traktorka na obrátkách. Franc ještě ve 12. minutě branku nedal, ale o minutu později už srovnal po rohovém kopu Tomáš Böhm – 1:1.

Druhý poločas začal zhurta. Chvojkovického France vychytal Manus, na druhé straně vytlačil střelu po rychlém brejku Holuba Peroutka. V 18. minutě se poprvé v utkání radovali z vedení Chvojkovice: akci na jeden dotek zakončil k tyči Bedřich Franc – 1:2. Ovšem vzápětí bylo srovnáno – svůj druhý gól vsítil Zeman. A když Franc svým dloubnutím trefil jen tyč, převážily se misky vah opět na stranu vodky. Lebeda skóroval v pádu po přihrávce Zemana – 3:2. Dobře hrající Zeman se následně chytal za hlavu, protože hattrick mu překazila tyč chvojkovické branky. Ve 22. minutě na tom byla véespětatřicítka ještě lépe, když tečovaná střela Jakoubka prošla za záda Peroutky – 4:2. Tři minuty před koncem ještě vykřesal naději pro zřejmě dobrý oddíl Kubát, ale zůstalo jen u naděje, protože v posledních vteřinách pečetil vítězství VS35,- do prázdné brány Jaroslav Kratochvíl.

Branky a nahrávky: 8. Zeman, 18. Zeman (J. Kratochvíl), 20. Lebeda (Zeman), 22. Jakoubek (Holub), 26. J. Kratochvíl (Holub) – 13. Böhm (Franc), 18. Franc (Böhm), 24. Kubát (Franc). Rozhodčí: Mucha, bez karet. VS35,-: Manus – Thieme, Lebeda, Jakoubek, Holub, Zeman, J. Kratochvíl. STS Chvojkovice: Peroutka – Kocourek, Franc, Dostál, Böhm, Čunderlík, Hurt, Kubát.

Restaurace Na Valech – Kantor&Spol. 1:1 (0:0)

První půle hodně taktického zápasu skončila bez branek i díky důsledným obranám obou mančaftů. Největší šanci spálil Kantor Jakub Vančura, který nabídku do prázdné brány zakončil do tyče Valů. Další šanci Vrby zase hravě lapil Malina. Jediné plus Restaurace v první půli byl návrat Petra „jeskyňky“ Novotného do sestavy.

Ve druhé půli se hrálo ve stejném duchu. První branka zápasu padla až v 17. minutě do sítě Kantor&Spol., střelou mezi nohy brankáře M. Moce se trefil Jakub Spáčil – 1:0. Pak však začal tlak Kantoru. Ve 21. minutě orazítkoval z rohového kopu Jiří Moc tyč. O minutu později už bylo srovnáno! Skvělou akci na jeden dotek celého týmu zakončil do prázdné brány Jakub Vančura – 1:1. V závěru duelu se zápas proměnil v galavečer neproměněných šancí Jakuba Vančury, a proto si oba týmy rozdělily po bodu.

Branky a nahrávky: 17. Jak. Spáčil (Vokoun) – 22. Vančura (J. Růžička). Rozhodčí: Mucha. ŽK: Blažek (K). Restaurace N. V.: Malina – Mandík, Novotný, Sýs, Vokoun, Jak. Spáčil, Ďoubal. Kantor&Spol.: M. Moc – J. Moc, Blažek, Vančura, Vrba, J. Růžička, M. Růžička.

Teachers – Freaks 4:2 (2:0)

Zaskočení Freaks z prvního zápasu pokračovali ve špatném výkonu i s učiteli. Už ve 3. minutě otevřel účet zápasu Martin Blahník, který se brilantně proháčkoval přes brankáře a zamířil do prázdné brány – 1:0. V další šanci vychytal brankář Freaks Holas Vojtu Vondru, jenže v 9. minutě Teachers zvýšili na 2:0 po střele Blahníka.

Druhý poločas začal stejně, jako první skončil. Učitel Hvězda z voleje přestřelil v dobré pozici branku Freaks. V 19. minutě se zdálo být rozhodnuto: Jan Holík zvýšil střelou bodlem na 3:0. Jenže Freaks se probrali. Snížek po autu M. Švába snížil na 3:1, aby krátce poté mohl Skokan snížit na rozdíl pouhé jedné branky. Ovšem vyrovnání se nekonalo. Naopak! V poslední minutě skóroval po rohu Blahníka Vojta Vondra – 4:2.

Branky a nahrávky: 3. Blahník, 9. Blahník (Potměšil), 19. J. Holík (V. Vondra), 26. V. Vondra (Blahník) – 23. Snížek (M. Šváb), 24. Skokan. Rozhodčí: Karlovský, bez karet. Teachers: Potměšil – Hvězda, Valtr, V. Vondra, Blahník, J. Holík, Vodička. Freaks: Holas – Snížek, B. Šváb, M. Šváb, Skokan, Vorlíček, Křelina, Zelený.

Další program

19. kolo, čtvrtek 11. března: Restaurace Na Valech - Dřevo Tvrdík (19:30), VS35,- - Green bar (20:00), Veteráni - Soča Suchdol (20:30), Night club Palma - Freaks (21:00), Kantor&spol. - STS Chvojkovice Brod (21:30).