Neuvěřitelné brankové hodybyly k viděnína utkání 17. kola futsalové Divize A mezi domácím FC 83 Příbram a hostujícím Betisem Kadaň. Zápas totiž nakonec skončil 20:16 pro domácí.

Utkání prvního celku tabulky se šestým, do nějž přijeli hosté s nálepkou nejlépe bránícího týmu soutěže,začalo zostra hned od začátku.Kadaň se brzy dostala do vedení 4:0, které pak navýšila na 8:2 a poločasových 10:5.

Příbramští o přestávce vystřídali brankáře a začali stíhací jízdu za udržením své domácí neporazitelnosti. Během 73 vteřin stáhli výsledek na 9:10 ze svého pohledu, pak i vyrovnali. A střelecké manévry pokračovaly až do konce. "Zatímco v prvním poločase se nám nedařilo naše šance proměňovat, ve druhé půli nám tam spadlo prakticky všechno, do čeho jsme kopli. Hodně nám také pomohla výměna gólmana," komentoval netradiční zápas jeden z jeho aktérů, příbramský Martin Šindelář.

O většinu gólů se přitom hráči postarali přímo ze hry, z penalt za akumulované fauly skórovaly oba týmy celkem pětkrát.

Nad výší skóre, které bylo výjimečné i tím, že narůstalo téměř rovnoměrně na obou stranách, kroutili hlavou všichni přítomní. Hráči, trenéři, rozhodčí i delegát. Všichni se shodli na jednom: "To jsme ještě nezažili."