Indoss Plzeň - Benago Zruč n. S. 2:11 (0:7)

Parádním výkonem se blýsklo zručské Benago. Svému soupeři už za první poločas nastřílelo sedm branek. Plzeňský Indoss se probral až stavu 0:11, kdy dvěma góly korigoval výsledek Štrajt a Böhm.

„To bylo pořádné vítězství," smál se po zápase trenér Zruče Beni Simitči. „I když nám chyběli zranění Král a Mullai, tak zbytek hráčů má stejně filosofii, že by měli hrát čtyřicet minut bez střídání. Během rozcvičky jsem si všiml, že přišel pozdě brankář Plzně Hajžman, až na posledních pět minut. Proto jsem změnil taktiku a řekl jsem klukům, ať vypálí z každé pozice. Také to tak dopadlo. Ze čtyř střel jsme dali čtyři góly. To rozhodlo o vývoji utkání. Pak už jsme soupeře vyškolili."

Simitči nechtěl ani nikoho vyzdvihovat, pak se přeci jen rozpovídal: „Celý tým hrál fantasticky. Mám radost, že se konečně trefil žokej Váňa. Ostatní kluci pracují poslední týdny co nejvíce pro něj, aby ho dostali z krize. V Plzni také a povedlo se. Dal dva góly. Hattrick dal také Michal Holeček. Dva góly nastřílel i Michal Mareš. Opravdu musím pochválit všechny – Mácu Rodka, Azema i Lištviho. Ago hrál vzadu na jistotu. Pomalu se vrací. Soupeři vypichoval balony a náš zadek držel pohromadě. I brankář Mareš chytil čtyři tutovky navíc."

Statistiky

Branky a nahrávky: 39. Štrajt, 39. Böhm - 2. Lištván, 3. Mich. Mareš, 4. Holeček (Mich. Mareš), 6. Brahimi, 10. Lištván, 11. Mich. Mareš, 14. Holeček, 22. Rodek, 27. Váňa, 37. Holeček, 38. Váňa. SK Indoss Plzeň: Hajžman - Kučera, Míka, Tratina, Švehla, Manotwetz, Štrajt, Štochl, Böhm, Grätsh, Bešta, Lávička, Havlas. FC Benago Zruč nad Sázavou: Mar. Mareš - Rodek, A. Simitči, Lištván, Váňa, Mareš, Brahimi, Holeček, Kopecký, Kudrna. Trenér Beni Simitči.