Kavalír v Praze zopakoval úspěch z Kutné Hory, Jelínek má nové maximum

Praha – Český pohár horských kol zamířil tento víkend do Prahy. A vypadá to, že v kategorii Expert letos nebude mít konkurenci Jakub Kavalír, který znovu vyhrál.

23.4.2017

V Kutné Hoře se o víkendu jel Český pohár horských kol. Podívejte se na fotky ze závodu kadetů a kategorie Masters a Expert.Foto: Deník / Pavlík Michal

Kutnohorák Kavalír z týmu KC Kutná Hora ovládl i sobotní sprinty v elitní kategorii. Podruhé za sebou má double. Hlavní závod Českého poháru v elitní kategorii v neděli vyhrál Jaroslav Kulhavý před Tomášem Paprstkou a Janem Škarnitzlem. Elitní Kutnohorák Josef Jelínek (Sram Mitas Trek) si vylepšil své osobní maximum, když dojel na 11. místě se ztrátou pěti a půl minuty na Kulhavého. V kategorii do 23 let dojel Jelínek šestý.

Juniorští jezdci z kutnohorské stáje KH Tour – BH Bike team dojeli také dobře. Kamila Janů brala osmé místo a Josef Kunášek skončil jedenáctý.

23.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Sladké Vánoce přilákaly do Kutné Hory tisíce lidí.
26

Sladké Vánoce přilákaly do Kutné Hory tisíce lidí

Josef Viktora.
30

Novým starostou Kutné Hory je Josef Viktora. Martina Starého odvolali

Spartan Race se poběží v dubnu i v Kutné Hoře

Kutná Hora – Světově proslulý překážkový závod Spartan Race zavítá v sobotu 28. dubna 2018 i do Kutné Hory. Pořadatelé závodu se rozhodli využít nádherné lokality, kde je v těsném sousedství parádní příroda s historickými památkami. Ve městě se poběží Spartan Sprint (5 km+).

Nemocnice jako obchodní společnost? Je to nutnost, shodují se zastupitelé

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Z čáslavské nemocnice může být obchodní organizace. Zatím sice není nic pevně odsouhlaseného, ale zastupitelé myšlenku berou vážně a na jejich zasedání tento týden se možná transformace posunula o krok dál k realizaci.

Předvánoční období a zima, láká zloděje stromků a dřeva

Kutnohorsko - V období před vánocemi a v zimním období zaznamenáváme každoročně zvýšený počet krádeží v lesních porostech. Pachatelé se nejčastěji zaměřují na vytěženou kulatinu, kterou majitelé někdy zbytečně ponechávají na místech bez dohledu a dlouhou dobu.

Používání pyrotechniky pro zábavné účely má svá pravidla. Znáte je?

Kutnohorsko - Období vánočních svátků a Nového roku jsou svátky klidu, spojené se sváteční náladou a osobní pohodou. A právě s blížícím se koncem roku mnozí z občanů nakupují zábavnou pyrotechniku, kterou chtějí konec starého roku a nástup nového oslavit. Používání pyrotechniky pro zábavné účely má však i svá pravidla, kterými by se měli řídit ti, kteří si ji zakoupí.