Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice, první zápas 3:4 (19.30 hod.)

První utkání mělo dramatický průběh, který v poslední minutě rozsekl Bedřich Franc - proměnil delší pokutový kop za akumulované fauly Restaurace Na Valech. Ta tak doplatila na svou disciplínu. Vítěz základní části má šanci na finále, ale bude muset probudit svého střelce Petra Novotného, aby jednomankové vedení STS smazal. Za Chvojkovické budou opět hlavními tahouny Bedřich Franc, David Vanta a Tomáš Böhm.

Green Bar – VS35,-, první zápas 5:0 (20.30 hod.)

První utkání napovědělo, že senzační jízda VS35,- zřejmě skončí před branami finále. V pohodě hrající a kombinující Green Bar vedený Michalem Králem a Petrem Váňou postupně navyšoval skóre až na konečných 5:0. Padesát minut je však dlouhá doba a pokud vodkaři dají do hry své pověstné srdíčko a bojovnost a vyjde jim los, mohli by se o finále ještě poprat. Záležet bude také na tom, zda si vrchní střelec VS35, - Filip Thieme znovu obuje staré dobré střelky místo nových „najků“.