Výsledky

Step aerobik do 11 let: 1. Fit studio Aréna Kolín - Čo o mně vieš, 2. Fit studio D Praha - Kočky, 3. Fit studio Energy Kolín - Crazy Frog.

Step aerobik 11 až 13 let: 1. Fit studio Aréna Kolín - Puberťačky, 2. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - Stepy kadetky, 3. ŠAK Velim - Vývoj motýla.

Step aerobik nad 14 let: 1. Fit studio Aréna Kolín - Koncert, 2. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - Stepy junior, 3. Fit studio Aréna Kolín - Orangina.

Funky a Hip Hop: 1. Free Dance Studio Praha - Together, 2. TS Beat Up Brno - Rama-lamy, 3. Fit studio Venuše Kladno - Bombarďáci.

Pohybové skladby 4 až 6 let: 1. AJC Ústí nad Labem - Opičky a opičkoví doktoři, 2. Fit studio Venuše Kladno - Opičky, 3. AC Hip Hop Hradec Králové - Čoko, 4. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Zvířátková abeceda, písmeno K.

Pohybové skladby 7 až 8 let: 1. AJClub Ivany Mrňákové Ústí nad Labem - Dobrodružství lvího krále, 2. Fit studio Venuše Kladno - Boney M, 3. AC Hip Hop Hradec Králové - Bílý balet.

Pohybové skladby 9 až 10 let: 1. AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem - Kocouři v botách, 2. Fit klub Alfa Pardubice - Grand restaurant pana Septima, 3. Sportingclub Hradec Králové - Malířky, 8. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Ať žijí duchové.

Pohybové skladby 11 až 12 let: 1. Aerobic Centrum Pardubice - Retrodiskománie, 2. Fit klub Alfa Pardubice - Klabzubova jedenáctka, 3. Silueta Praha - Žokejky.

Pohybové skladby 12 až 13 let: 1. AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem - Jungle, tygři a tygřice, 2. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Music, 3. AC Hip Hop Hradec Králové - Cheeky Cheerky II, rebelky.

Pohybové skladby nad 14 let: 1. AK Dodo Kostelec nad Černými lesy - Spiderwomen, 2. Aerobik centrum Pardubice - Nezkrotná Carmen, 3. AC Hip Hop Hradec Králové - Cheeky Cheerky I, disko party.

Fitness aerobik do 10 let: 1. Fit studio Hany Daškové Pardubice - Mořský svět, 2. Aerobic team TK Slovan Lysá nad Labem - Pomáda show, 3. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Mamma Mia.

Fitness aerobik 11 až 13 let: 1. Fit studio Hany Daškové Pardubice - Lila fitnes, 2. KK aerobik Praha - Španělky, 3. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - Hokej.

Fitness aerobik nad 14 let: 1. AC Hip Hop Hradec Králové - Rockové panenky, 2. SK Buttula Chotěboř - Nightwish, 3. KK aerobik Praha - Přízraky.

Sportovní aerobik - sólo, do 10 let: 1. Eliška Fajfrlíková (AE klub Lady Plzeň), 2. Nicole Němečková (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 3. Gabriela Klimentová (AE klub Lady Plzeň).

Sportovní aerobik - sólo, od 11 do 12 let: 1. Kateřina Kučerová (Fit studio D Praha), 2. Anežka Bernardová (AC Sportýna ZŠ Petřiny jih), 3. Dominika Trinkmocová (AC Sportýna ZŠ Petřiny jih).

Sportovní aerobik - sólo, od 13 do 14 let: 1. Tereza Tydlitátová (AC Sportýna ZŠ Petřiny jih), 2. Kateřina Smíšková (AC Sportýna ZŠ Petřiny jih), 3. Klára Mandová (Corridoor Český Brod), 6. Lenka Píchová (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora).

Sportovní aerobik - mini týmy, do 10 let: 1. Fit studio Jitky Brachovcové - Afrika, 2. Aerobic Club BBS Liberec - Gimme! Gimme! Gimme!, 3. Aerobic Club Litoměřice - Bailando.

Sportovní aerobik - mini týmy, 11 až 13 let: 1. Fit studio D Praha - Vanessa, 2. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - Nejlepší kamarádky, 3. Corridoor Český Brod - Nováková, Bredová, Dohnalová. 5. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - One, two, three…

Sportovní aerobik - mini týmy, nad 14 let: 1. AC Hip Hop Hradec Králové - Greek dancers, 2. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - Cukrkandl, 3. Aerobic Team Nové město na Moravě - Pavoučí trio.

Komerční aerobik - sólo, do 8 let: 1. Lucie Miřejovská (Fit studio Hany Daškové Pardubice), 2. Marika Podlucká (AC Hip Hop Hradec Králové), 3. Kristýna Lázňovská (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 4. Sabina Vocelová (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 5. Sandra Barešová (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora).

Komerční aerobik - sólo, od 9 do 10 let: 1. Andrea Michlová (Stepík Nové Město nad Metují), 2. Anna Žáčková (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 3. Veronika Marková (Dětský a juniorský aerobik Záchlumí).

Komerční aerobik - sólo, 11 let: 1. Kateřina Martínková (TJ Sokol Poděbrady - oddíl aerobiku), 2. Adéla Vávrová (Stepík Nové Město nad Metují), 3. Barbora Lázňovská (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 4. Denisa Brtnická (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), 5. Monika Nováková (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora).

Komerční aerobik - sólo, od 12 do 13 let: 1. Barbora Benešová (Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora), Anisa Aoufová (Aerobic Klub Chvaletická Praha).

Komerční aerobik - sólo, nad 14 let: 1. Natálie Dostálová (SK Buttula Chotěboř), 2. Veronika Houbičková (Sportingclub Hradec Králové), 3. Eliška Kubištová (Fit studio Hany Daškové Pardubice).

Komerční aerobik - mini týmy, do 8 let: 1. Fit studio Hany Daškové Pardubice - Miřejovská, Kaněrová, 2. Fit studio Hany Daškové Pardubice - Borovcová, Jedličková, Rykrová, 3. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Auťák, 4. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Tom a Jerry.

Komerční aerobik - mini týmy, od 9 do 10 let: 1. Aerobic Team Nové město na Moravě - Cowboyky, 2. Dětský a juniorský aerobik Záchlumí - Ledové ostří, 3. Stepík Nové Město nad Metují - Veselé puntíky.

Komerční aerobik - mini týmy, od 11 do 13 let: 1. Stepík Nové Město nad Metují - Neposlušná ramínka, 2. Fit studio Jitky Brachovcové Kutná Hora - Sweet Kisses, 3. Aerobic Klub Chvaletická Praha - Čertice.

Komerční aerobik - mini týmy, nad 14 let: 1. AC Hip Hop Hradec Králové - Dědková, Smolová, 2. TJ Sokol Lány - Formule 1, 3. AC Sportýna ZŠ Petřiny jih - 60. léta.