Ve skupině A byly dvě čáslavské školy a to Gymnázium Čáslav a SPŠ a OA Čáslav, které doplnily dívky z kutnohorského Církevního gymnázia. Právě kutnohorským gymnazistkám se ale vůbec nedařilo a do semifinále tak s přehledem postoupily obě čáslavské školy.

Skupinu B tvořily družstva pořádajícího Gymnázia Jiřího Ortena, SOŠ a SOU řemesel KH a SZeŠ Čáslav. Zde vybojovaly dvě vítězství a tím jasný postup hráčky SOŠ a SOU řemesel KH a z druhého místa je doplnily studentky z místního Gymnázia.

Obě semifinále nabídla napínavé souboje. Nejdříve čáslavská SPŠ a OA vyřadila domácí družstvo a poté se do finále probojovala SPŠ a SOU řemesel KH, která ve strhujícím závěru o bod porazila hokejovým výsledkem 4:3 čáslavské gymnazistky.

Poté přišla na řadu utkání o konečné umístění. Alespoň jedno vítězství v turnaji si v utkání o 5. místo vybojovali studentky z čáslavské zemědělky. Utkání o 3. místo přineslo souboj mezi kutnohorským a čáslavským gymplem. A opět další čáslavská škola byla lepší než ta kutnohorská, když čáslavský gympl smetl domácí 18:6. Ve finále se utkala dvě neporažená družstva. Utkání bylo vyrovnané a remízou skončilo i po normální hrací době. O vítězi se dokonce nerozhodlo ani po dvojím prodloužení a tak o vítězkách musel rozhodnout rozstřel v trestných hodech. Nakonec byly šťastnější děvčata z kutnohorské SOŠ a SOU řemesel, která byla ve střelbě šestek úspěšnější a získala tak triumf v turnaji.

Skupina A

SPŠ a OA Čáslav - Gymnázium Čáslav 8:6, SPŠ a OA Čáslav - Církevní gymnázium KH 24:6, Gymnázium Čáslav - Církevní gymnázium KH 19:0.

1. SPŠ a OA Čáslav 2 2 0 32:12 4 body
2. Gymnázium Čáslav 2 1 1 25:8 3 body
3. Církevní gymnázium KH 2 0 2 6:43 2 body

Skupina B

SOŠ a SOU řemesel KH - Gymnázium J. Ortena KH 12:6, SOŠ a SOU řemesel KH - SZeŠ Čáslav 6:3, Gymnázium J. Ortena KH - SZeŠ Čáslav 12:2.

1. SOU a SOU řemesel KH 2 2 0 18:9 4 body
2. Gymnázium J. Ortena KH 2 1 1 18:14 3 body
3. SZeŠ Čáslav 2 0 2 5:18 2 body

Semifinále

SPŠ a OA Čáslav - Gymnázium J. Ortena KH 8:6, SOŠ a SOU řemesel KH - Gymnázium Čáslav 4:3.

O 5. místo

SZeŠ Čáslav - Církevní gymnázium KH 6:4.

O 3. místo

Gymnázium Čáslav - Gymnázium J. Ortena KH 18:6.

Finále

SOŠ a SOU řemesel KH - SPŠ a OA Čáslav 7:6.

Konečné pořadí: 1. SOŠ a SOU řemesel KH, 2. SPŠ a OA Čáslav, 3. Gymnázium Čáslav, 4. Gymnázium J. Ortena KH, 5. SZeŠ Čáslav, 6. Církevní gymnázium KH.