„Jsme rádi, že jsme všem našim "sympatizantům" zavřeli ústa, protože to, co jsem slyšel po dvou porážkách s Era-Packem a Kladnem, tak to nemělo období. Proto jsme se semkli a Jistebník k ničemu nepustili a ani jim nedali šanci, aby něco udělali,“ zaradoval se na klubovém webu po drtivém vítězství prezident Benaga Beni Simitči. „Změnili jsme postavení čtyřek, vrátil se nám Ago, náš mistr tesař v obraně a vypadalo to úplně jinak. Zaúřadovala i naše chobotnice Klímič a celý tým šlapal jak švýcarské hodinky. Prostě jinak než 6:0 to nemohlo dopadnout,“ přidal.

„Věděli jsme, že soupeř má fakt dobré mužstvo a že si nezaslouží, aby bylo v tabulce, tam, kde je, a proto jsme se rozhodli, že budeme bránit z půlky a čekat na brejky, což rozhodlo,“ vysvětloval hlavní aspekt konečného výsledku prezident Simitči, který je moc rád za cenné tři body do průběžné tabulky. „My jsme rádi za další tři body, protože jsme se tak přiblížili na vysněné třetí místo o bod s tím, že už do konce soutěže nebudeme chtít prohrát,“ připomněl své přání Beni. „Pokud zopakujeme stejnou disciplinu jako dneska, tak se nebojím,“ dodal. Zručský tým možná přepíše své klubové statistiky. „Na konci sezony v základní části budeme pravděpodobně přepisovat dějiny v klubu, a to v dobrém! Ale nejdříve jedeme za čtrnáct dnů do Pardubic a pak nás doma čeká bitva o třetí flek se Selpem . Tam se ukáže naše síla a jak jsme připraveni na play-off,“ zakončil pro klubový web www.benago.cz Beni Simitči.

Zruč n. S. - Jistebník 6:0 (1:0)

Branky: 11., 40. Světlík, 23. Stojaník, 29., 37. Filinger, 36. Štorc. Rozhodčí: Kaštánek, Kresta. ŽK: Stejskal - Koval. Diváci: 380. Zruč n. S.: Klíma, Bilík - Filinger, B. Simitči, A. Simitči, Stejskal, Štorc, Brožek, Fitzel, Chrobák, Stojaník, Světlík. Jistebník: Krayzel, Myška - Potůček, Koval, Žiga, Hvolka, Lechovič, Demel, Kašický, Rodek, Jelínek, Musial.