Výsledky 20. hracího dne:

Do utkání vlétl favorit, Teachears, ve velkém stylu a už v 4. minutě se ujal vedení. Hebr na dorážku Švába stačit nemohl – 1:0. Brankář Soči měl v úvodu utkání plné ruce práce, aby dokázal likvidovat šance soupeře. Ale on sám na vše stačit nemohl, a proto se skóre znovu navyšovalo u Teachers. Na 2:0 zvyšoval po hezké kombinaci před brankou Vondra. V další šanci se objevil opět Vondra a ani napodruhé se nemýlil – 3:0. Minutu na to hráči Teachers rozebrali soupeřovu obranu. Podruhé se na listinu střelců zapsal Šváb – 4:0. Za Soču snižoval v 11. minutě Kuchař – 4:1. Po rozehrání na půlce se dostal do šance aktivní Vondra a potřetí v zápase se nemýlil, a proto si mohl už v 11. minutě připsat v utkání hattrick – 5:1.

Na druhém poločasu se toho příliš nezměnilo. Hned po 30 vteřinách si připsal branku Janda – 6:1. Po rozehrání standardní situace snížil na 6:2. Dušinský, když nasadil brankáři Teachers housličky. Ale to bylo od Soči vše a otěže zápasu opět vzali do svých rukou domácí hráči, kteří ke konci utkání už hráli spíše exhibičně. Po krásných akcích hráčů Teachers se konečné skóre zastavilo na 11:3. Za zmínku stojí určitě branka Švába v posledních vteřinách, kdy překonal brankáře Hebra přes celé hřiště.

Teachers – Soča Suchdol 11:3

Branky a asistence: 4. Šváb (asist. Vondra), 7. Vondra (asist. Janda), 8. Vondra (asist. Valtr), 10. Šváb (asist. Vondra), 11. Vondra (asist. Janda), 14. Janda (asist. Vondra), 19. Šváb (asist. Vondra), 22. Vondra (asist. Janda), 23. Valtr (asist. Vondra), 24. Valtr (asist. Šváb), 26. Šváb (asist. Valtr) – 11. Kuchař (asist. Zábraha), 17. Dušinský (asist. Bříza), 25. Zábraha (asist. Bříza). Rozhodčí: Růžička. Poločas: 5:1. Teachers: Pav. Váňa – Šváb, Vondra, Valtr, Janda. Soča Suchdol: Hebr – Dušinský, Bříza, Kuchař, Kopáček, Bříza, Langr, Zábraha.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

V dalším utkání se utkaly dva celky bojující o play-off. Ani jeden tým nemá ještě účast jistou, a proto se dal očekávat velký boj. Do utkání vstoupil lépe tým Cannabis, kdy se už 3. minutě trefil přesně mezi tři tyče A. Volenec – 1:0. V další velké šanci domácího týmu se ocitl Hanousek, ale sám před brankářem jen těsně minul. Volenec mohl zvýšit o pár minut později, ale jeho střela našla pouze tyč Kratochvílovi brány. Do poločasu se podařilo Valům vyrovnat. Po sprintu přes celé hřiště se trefil Novotný – 1:1. Střelecky aktivní Volenec se mohl prosadit ještě v závěru poločasu, ale Kratochvíl dokázal jeho střelu vytěsnit na roh.

Do dalších třinácti minut nastoupili oba celky s úkolem strhnout vítězství na svoji stranu. Lépe, za tímto cílem, nastoupili hráči restaurace. Během dvou minut druhého poločasu otočili na 1:3. Postupně se trefili Novotný a Zahajský. Náboj do utkání vnesl svým druhým gólem A. Volenec, kterému se podařilo přesnou střelou snížit – 2:3. Největší šanci na vyrovnání měl v závěru J. Veselý, ale prázdnou branku přestřelil, a proto se po závěrečném hvizdu více radoval pořadatelský tým.

FC Cannabis – Restaurace Na Valech 2:3

Branky a asistence: 3. A. Volenec (asist. J. Veselý), 19. A. Volenec – 9. Novotný, 15. Novotný, 16. Zábraha (asist. Ďoubal). Rozodčí: Komas. Poločas: 1:1. FC Cannabis: Snížek – J. Veselý, M, Veselý, Škramovský, Červinka, A, Volenec, Hanousek, Černohlávek, Bohatý. Restaurace Na Valech: Kratochvíl – Vlach, Ďoubal, Matz, Zahajský, Kubát, Novotný, Růžička.

__________________________________________________________________________________________________________________________

O tom, že Žabáci mají v posledních zápasech formu, jsme se přesvědčili už ve 4. minutě. Z úvodního náporu žabáků totiž vyústila první branka, kdy se přesně trefil k levé tyči Lebeda – 1:0. To, že Veterány první branka nezlomila, se ukázalo v 6. minutě, kdy uklidil míč do sítě Andrašík – 1:1. Postupně se oba týmy dostávaly do tempa, a proto byla k vidění velice rychlá a pohledná hra. Šance byly u obou týmů, ale navýšit stav se podařilo v 13. minutě Žabákům. Zásluhu na tom měl, ale Veterán Kapek, který si vstřelil vlastní gól - 2:1.
Ve druhém poločase se podařilo hostům rychle vyrovnat. Po ideální přihrávce se prosadil Hetfleisch – 2:2. O chvilku později se potvrdilo staré pravidlo: nedáš, dostaneš. Na brankové čáře zachytil míč Kopecký, který vykopl míč přesně k Francovi a ten se z brejku nemýlil – 2:3. K vyrovnání došlo ve 19. minutě, kdy se hlavou trefil Růžička – 3:3. Závěr utkání byl skutečně velmi dramatický. Strhnout vedení zpět na stranu Žabáků se podařilo Jiřímu Mocovi, který přesně trefil míč k pravé tyči Ledvinovi brány. Radovat se hráči mohli až do předposlední vteřiny, poté jim vzal radost ze tří bodů Kopecký, který v poslední vteřině vyrovnal na konečných 4:4. Utkání skončilo spravedlivou remízou.

Katlovští žabáci – Veteráni 4:4

Branky a asistence: 4. Lebeda, 13. vlastní Kapek, 19. M. Růžička (asist. Blažek), 25. J. Moc (asist. Stratený) – 6. Andrašík (asist. Hetfleisch), 14. Hetfleisch (asist. Kopecký), 19. Franc (asist. Kopecký), 26. Kopecký (asist. Ledvina). Rozhodčí: Komas. Poločas: 2:1. Katlovští žabáci: M. Moc – Bouma, Filip, J. Moc, Víta, Blažek, M. Růžička, Vančura, Stratený, Lebeda. Veteráni: Ledvina – Kapek, Pařízek, Franc, Andrašík, Kopecký, Hetfleisch, Snížek.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Poslední utkání přineslo velice dramatickou podívanou, kdy se vedení přelévalo z jedné strany na druhou.Do utkání vstoupil lépe Hrnčíř. Zásluhou Čápa se ujal vedení, kdy ho přesnou přihrávkou našel M. Rejthárek – 0:1. Vyrovnání přišlo v 10. minutě, kdy se po anglicku trefil nejlepší střelec futsal ligy B. Franc – 1:1. Do konce první půle se trefil už jen chvojkovický Vaňouček – 2:1. Na začátku druhého poločasu se podařilo Hrnčíři rychle vyrovnat. Po přihrávce přes celé hřiště od brankáře Šilhána přidal svou druhou branku v utkání Čáp - 2:2. Utkání mělo dobrý náboj se spoustou brankových šancí na obou stranách. Z žádné akce se ale hráčům nedařilo dlouho skórovat, až ve 23. minutě se prosadil po rozehrání rohu Čáp, který si tímto gólem připsal hattrick v utkání – 2:3 a zajistil tak svému týmu další tři body do futsalové tabulky.

STS Chvojkovice Brod – U Hrnčíře 2:3

Branky a asistence: 10.B. Franc (asist. Vaňouček), 12. Vaňouček (asist. Böhm) – 3. Čáp (asist. M. Rejthárek), 15. Čáp (asist. Šilhán), 23. Čáp (asist. M. Rejthárek). Rozhodčí: Růžička. Poločas: 2:1. STS Chvojkovice Brod: Kocourek – Klíma, Vaňouček, Hurt, Böhm, Franc. U Hrnčíře: Šilhán – M. Rejthárek, Čáp, Bureš, Barták, Tvrdý.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Pořadí ligy:

1. Katlovští Žabáci 36 bodů, 2. STS Chvojkovice Brod 32, 3. Teachers 29, 4. Green bar 25, 5. U Hrnčíře 22, 6. Veteráni 18, 7. Restaurace Na Valech 17, 8. FC Cannabis 16, 9. Zeweláci 12, 10. Soča Suchdol 12 bodů.