V prvním utkání nového ročníku na sebe narazily dva mladé týmy – Night club Palma a Zeweláci. Tím úspěšnějším se stal nováček soutěže, Night club Palma. První poločas byl vyrovnaný, když se trefil na straně Palmy v poslední minutě první půle Rác a minutu před ním Černý, ale druhou polovinu utkání už ovládl Night club, když přidal svůj druhý gól Rác, tři branky zasadil soupeři v rozmezí pěti minut Pospíšil a konečný výsledek upravil v závěru přízemní střelou Zelený. Když po jedné brance ve druhé části přidal i domácí Hubáček a Lebeda, tak se zastavilo konečné skóre na 7:2 pro nováčka soutěže.

Night club Palma – Zeweláci 7:2 (1:1)

Branky: 13. Rác, 16. Rác (Zelený), 18. Pospíšil, 19. Pospíšil, 23. Pospíšil (Zelený), 24. Hubáček (Pospíšil), 26. Zelený – 12. Černý (Lebeda), 18. Lebeda (Nedvěd). Night club Palma: Mil. Hubáček – Zelený, Mar. Hubáček, Pátek, Rác, Pospíšil. Zeweláci: Manus – Jakoubek, Černý, Jirák, Jeřábek, Lebeda, Nedvěd, Strnad.

Druhý duel proti sobě postavil staré známé – STS Chvojkovice Brod a Cannabis. Po šestadvaceti minutách hry se radoval více tým Chvojkovic, který soupeři zasadil čtyři přesné zásahy oproti dvěma přesným trefám Cannabisu. Za domácí se trefil ve 20. min Kunta a v závěru si vlastní gól dal Franc a na druhé straně mířil třikrát úspěšně již zmíněný kanonýr Franc a jeden gól zaznamenal v 5. min po povedené akci Vaňouček. Konečný výsledek se tak více zamlouval chvojkovicím, které vyhrály 4:2.

Cannabis – STS Chvojkovice Brod 2:4 (0:2)

Branky: 20. Kunta, 26. vlastní (Franc) – 5. Vaňouček (Kocourek), 6. Franc (Kocourek), 22. Franc (Vaňouček), 23. Franc (Kocourek). Cannabis: Z. Volenec – A. Volenec, J. Veselý, Škramovský, Červinka, Černohlávek, Kunta, Císař. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Kocourek, Hurt, Vaňouček, Franc.

Třetí mač přinesl vyrovnanější podívanou, ale přesto se jeden tým radoval ze zisku tří bodů a to Žabáci. První poločas skončil bez branek a rozhodnout musela tedy až půle druhá. První branku mohli diváci vidět v 15. min, kdy zakončil s klidem J. Moc – 1:0. Uklidnění do řad Žabáků přinesl o čtyři minuty později Růžička – 2:0. O minutu později to už bylo o tři branky. Z dálky natáhl svoji pravačku Vančura a míč se zastavil až v brance Veteránů za zády bezmocného Ledviny – 3:0. Jiskřičku naděje vykřesal pro hosty Kopecký, který zakončil přihrávku Andrašíka do odkryté brány – 3:1. Ovšem to bylo ze strany Veteránů vše a ze třech bodů se tak radoval tým Žabáků.

Žabáci – Veteráni 3:1 (0:0)

Branky: 15. J. Moc (Vančura), 19. Růžička (Vančura), 20. Vančura (Vrba) – 21. Kopecký (Andrašík). Žabáci: M. Moc – J. Moc, Bouma, Víta, Růžička, Filip, Vančura, Pospíšil, Vrba. Veteráni: Ledvina – Kopecký, Pařízek, Hetfleisch, Kaščák, Langr, Andrašík, Kapek.

Nejvyrovnanější utkání přinesl až samotný závěr večera, kdy na sebe nerazily celky Green Baru a suchdolské Soči. Celé utkání se odehrávalo bez větších šancí. Duel přesto vítěze, stejně jako ostatní zápasy, měl. Rozuzlení přišlo ve 20 .min utkání. Rozehraný rohový kop se dostal k obránci Green baru, ten vypálil hodně prudce, ale nepřesně, jenže nepřesně vypálený míč se dostal k Petru Leopoldovi, který se ho také snažil usměrnit mezi tyče, ale místo toho, k jeho radosti, našel ještě lépe postaveného Josefa Leopolda, který do prázdné brány pohodlně zakončil. Jediná branka tak rozhodla o třech bodech pro křesetický klub.

Green Bar – Soča Suchdol 1:0 (0:0)

Branky: 20. J. Leopold (P. Leopold). Green Bar: Černovský – Šafránek, Hrbek, Ptáčník, P. Leopold, Suchorebský, J. Leopold. Soča Suchdol: Novotný – Kuchař, Kopaček, Dušinský, Hebr, Zábraha, Langr, Bohuňovský, Bartoš.

Týmy Teachers a Restaurace Na Valech měly volno.

Další informace z futsal ligy nejdete v sobotním vydání Kutnohorského deníku a vždy na webu www.kutnohorsky.denik.cz