Velmi napínavé utkání přinesl první mač večera, ve kterém se střetli Veteráni a Night club Palma. Převážná část prvního poločasu patřila početnějším Veteránům, kteří svoji převahu vyjádřili i brankově. Jediný gól první poloviny zápasu si připsal do svých statistik Kopecký, který střelou z otočky a tzv. angličáku mohl slavit první gól – 1:0. Po třech minutách druhé části zvýšil za domácí Špitálník, který rozkličkoval své rychlé nohy a zblízka si vychutnal Mil. Hubáčka – 2:0. Veteráni byli hodně blízko třem bodům, ale nakonec brali jen bod. O dělbu bodů se postaral dvěma přesnými zásahy z 18. a 20. min Pospíšil. Každý tým tak odcházel do kabin s jedním bodem.

Veteráni – Night club Palma 2:2 (0:1)

Branky a asistence: 6. Kopecký (Hetfleisch), 16. Špitálník (Kaščák) – 18. Pospíšil (Mar. Hubáček), 20. Pospíšil (Zelený). Veteráni: Ledvina – Kopecký, Pařízek, Hetfleisch, Kaščák, Langr, Andrašík, Kapek, Špitálník, Janoušek. Night club Palma: Mil. Hubáček – Mar. Hubáček, Malý, Pátek, Zelený, Pospíšil.

Ve druhém utkání večera se potkali na palubovce Biosky Green Bar a STS Chvojkovice Brod. I tento zápas přinesl zajímavou podívanou. Hráči Green Baru měli lepší úvod, ale poslední minuty duelu patřili Chvojkovicím a díky tomu jim patřili dnešní tři body. První branka přišla v 7. min, když Hrbek po samostatném úniku našel skulinku mezi nohama vybíhajícího Peroutky – 1:0. Za hosty mířil dvakrát přesně Böhm a účet zápasu tak ukazoval v 18. min stav 1:2. Domácí srovnali o minutu později, kdy se nádhernou trefou do šibenice prezentoval aktivní Hrbek – 2:2. O třech bodech pro Chvojkovice rozhodl dvě minuty před koncem utkání Kocourek, kterého patičkou vybídl Franc.

Green Bar – STS Chvojkovice Brod 2:3 (1:0)

Branky a asistence: 7. Hrbek (Šafránek), 19. Hrbek (J. Leopold) – 15. Böhm (Kocourek), 18. Böhm (Jirásek), 24. Kocourek (Franc). Green Bar: Černovský – Šafránek, Hrbek, P. Leopold, J. Leopold, Šrámek. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Kocourek, Hurt, Franc, Böhm, Vaňouček, Jirásek.


To, že utkání byla ve čtvrtek večer hodně vyrovnaná, se potvrdilo i ve třetím zápasu večera, ve kterém se potkaly týmy Restaurace Na Valech a Katlovští Žabáci. První poločas byl remízový a to se projevilo i na jeho konečném stavu. Jedna branka Spáčila na straně domácích a vyrovnávací branka Růžičky na straně hostí znamenala poločasový stav 1:1. Oba týmy ve druhé části chtěly strhnou vedení na svoji stanu a jednomu z nich se to podařilo. Velmi aktivní Spáčil přidal ve 14. min svůj druhý gól a ve 23. min dostal míč za záda Moce Kosík a o vítězi tohoto utkání tak už bylo rozhodnuto a nezměnil to ani fakt, že se podařilo Žabákům zásluhou pohotového Vančury v poslední minutě snížit na konečných 3:2.

Restaurace Na Valech – Katlovští Žabáci 3:2 (1:1)

Branky a asistence: 3. Spáčil (Kosík), 14. Spáčil, 23. Kosík (Novotný) – 10. Růžička (Vančura), 26. Vančura. Restaurace Na Valech: Malina – Kosík, Spáčil, Horký, Novotný, Vlach, Vokoun. Katlovští Žabáci: M. Moc – Blažek, Růžička, Vančura, Pospíšil, Vrba.


Poslední duel večera svedl proti sobě Teachers a suchdolskou Soču. Do vedení šli Suchdolští v 5. min, kdy hrubku golmana Pavla Váni potrestal po nezištné přihrávce Zábrahy P. Bříza. Do konce první poloviny měla mužstva několik dalších možností, ale ani jedna s nich svůj cíl nenašla. Hráči Teachers na vyrovnání ve druhé části nemuseli dlouho čekat. Jelínek perfektní přihrávkou našel před bránou Soči volného J. Holíka a ten pohodlně do prázdné brány vyrovnal - 1:1. Další povedená přihrávka od Jelínka skončila opět v suchdolské síti. Tentokrát stál na konci P. Holík – 2:1. Když už se zdálo, že si obhájce titulu vedení v poklidu udrží, tak Soča dvakrát udeřila. Nejdříve si vybral slabší chvilku Jelínek, který namazal P. Břízovi a ten se sám před brankářem Pavlem Váňou nemýlil a v poslední minutě otočil vývoj utkání Pokorný – 2:3. Soča si tak z dramatického zápasu odnesla cenné tři body.

Teachers – Soča Suchdol 2:3 (0:1)

Branky a asistence: 15. J. Holík (Jelínek), 22. P. Holík (Jelínek) – 5. P. Bříza (Zábraha), 25. P. Bříza, 26. Pokorný (Zábraha). Teachers: Pavel Váňa – Třískal, P. Holík, J. Holík, Šváb, Jelínek, Valtr. Soča Suchdol: Novotný - Kuchař, B. Bříza, P. Bříza, Zábraha, Langr, Bartoš, Pokorný, Kopáček.

Informace z předchozího kola najdete ZDE.