V prvním utkání večera na sebe narazily týmy Zeweláci a suchdolská Soča. Úvodní polovina zápasu přinesla vyrovnanou podívanou. Největší šanci měl na straně domácích Jeřábek, ale ve vyložené šanci selhal. A když na straně Suchdola zklamal kolegy Langr, skončila první půle bez branek. Druhé dějství bylo na branky mnohem plodnější. Vedoucí branku Zeweláků měl na svědomí Freund a o dvě minuty později zvýšil náskok pohotový Jeřábek – 2:0. Soča se s prohrou rozhodně nechtěla smířit, zvýšila aktivitu a odměnou jí za to byl kontaktní gól Zábrahy – 2:1. I přes snahu, kterou Soča vyvinula, se jí srovnat nepodařilo a Zeweláci si tak odnesli první vítězství.

Zeweláci – Soča Suchdol 2:1 (0:0)

Branky a asistence: 14. Freund, 16. Jeřábek (Strnad) – 18. Zábraha (Langr). Zeweláci: Manus – Jeřábek, Strnad, Lebeda, Jiráň, Freund. Soča Suchdol: Novotný – Kopeček, Hebr, Dušinský, Procházka, Bartoš, Bohuňovský, Langr, Zábraha.

Druhý duel přinesl pěknou podívanou. První půle přinesla hned čtyři branky a hned ta úvodní stála rozhodně zato. Vondra od rohového praporku našel T. Švába, který přesnou a tvrdou střelou vymetl šibenici Svobodovy brány – 0:1. V 6. min kontroval Vrba, který zakončil souhru s Vančurou – 1:1. V 10. min si oba spolupráci zopakovali jen s tím rozdílem, že na konci stál Vančura – 2:1. V poslední minutě prvního poločasu vyrovnal skóre Vondra – 2:2.
Obraz hry se v druhé části příliš nezměnil, ale branky už střílel jen hostující celek. V 15. min se k odraženému míči dostal J. Holík, který našel skulinku pod padajícím brankářem Svobodou – 2:3. Tři body pro Teachers potvrdil výborně hrající Vondra – 2:4.

Katlovští Žabáci – Teachers 2:4 (2:2)

Branky a asistence: 6. Vrba (Vančura), 10. Vančura (Vrba) – 4. Šváb (Vondra), 13. Vondra, 15. J. Holík, 23. Vondra (J. Holík). Katlovští Žabáci: Svoboda – Filip, Víta, Blažek, Růžička, Vančura, Vrba, Pospíšil. Teachers: Pavel Váňa – Třískala, Valtr, Šváb, Vondra, J. Holík, Blahník, Potměšil.

Poločas držela Restaurace s Chvojkovicemi krok, ale druhý poločas už byl v režii hostů, obzvlášť France, který zaznamenal hattrick. Na první branku Hurta z 11. minuty odpověděl po pár vteřinách Novotný, ale to bylo ze strany pořadatelského týmu vše. Vítěznou branku dal Franc, který neomylně prostřelil Vokouna v brance domácích. Další dvě přesné střely tohoto kanonýra zvýšily náskok Chvojkovic na tříbrankový rozdíl a na to už hráči Restaurace Na Valech nedokázali ani jednou odpovědět. Zasloužené tři body si tak do průběžné tabulky připsali Chvojkovičtí.

Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice Brod 1:4 (1:1)

Branky a asistence: 12. Novotný (Ďoubal) – 11. Hurt (Kocourek), 15. Franc (Kocourek), 18. Franc, 24. Franc (Kocourek). Restaurace Na Valech: Vokoun – Ďoubal, Novotný, Horký, Spáčil, Kosík, Vlach. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Franc, Kocourek, Hurt, Jirásek, Böhm.

Poslední utkání večera patřilo jednoznačně Night clubu. Sebevědomí Cannabisu utrpělo první újmu už ve 13. vteřině. Pospíšil natáhl svoji pravačku a prostřelil brankáře domácích – 0:1. Druhý gól měl na svědomí opět Pospíšil, kdy zužitkoval Hubáčkovu přihrávku – 0:2. Poločas tak vyzněl lépe pro Palmu. Druhé dějství začalo opět lépe pro Night club. Ruku v pokutovém území potrestal Pospíšil ze značky pokutového kopu – 0:3. Čtvrtý hřebíček do rakve Cannabisu zatloukl Pátek – 0:4. O pár minut později zvýšil na 5:0 Hubáček, který si nadvakrát vyměnil míč se Zeleným – 0:5. Konečnou podobu výsledku dal Černohlávek, který tvrdou ranou prostřelil Mil. Hubáčka v brance Palmy a zmírnil tak konečnou porážku na 1:5.

FC Cannabis – Night club Palma 1:5 (0:2)

Branky a asistence: 24. Černohlávek (J. Veselý) - 1. Pospíšil (Kokeš), 4. Pospíšil (Hubáček), 15. Pospíšil (PK), 18. Pátek (Pospíšil), 24. Hubáček (Zelený). FC Cannabis: Císař – J. Veselý, Černohlávek, M. Veselý, Z. Volenec, A. Volenec, Červinka, Škramovský. Night club Palma: Mil. Hubáček – Mar. Hubáček, Pátek, Kokeš, Jan Rak, Zelený, Pospíšil.

Informace z předchozího kola najdete ZDE.

Další informace z futsal ligy nejdete v sobotním vydání Kutnohorského deníku a vždy na webu www.kutnohorsky.denik.cz