Od prvních vteřin mohli diváci v mladoboleslavské hale sledovat útočný futsal se šancemi na obou stranách. Z nedaleké Zruče přijela početná enkláva fanoušků, takže se pohledný zápas mohl hrát i s dobrou kulisou. Na branku se však čekalo relativně dlouho. A kupodivu nepadla po nějaké futsalové akci. Ani Mullai vystihl rozehrávku soupeře u půlící čáry a šel sám na brankáře Knoblocha. Albánský reprezentant tváří v tvář brankáři ukázal železné nervy a poslal svůj tým do vedení. Inkasovaná branka ale nabudila SELP ke zvýšené aktivitě a hosté se museli v obraně hodně otáčet. Dvakrát zachraňoval za Klímu situaci Ago Simitči a jednou zachránila gólmana Benaga tyč. Přes závěrečný tlak domácích se šlo do šaten po dvaceti minutách za stavu 0:1.

V druhém poločase byli opět aktivnější domácí, kteří tlačili Benago, ale své šance trestuhodně zahazovali, nebo příliš dlouho váhali se zakončením. Toho využilo Benago ke zvýšení svého náskoku. Hosté se dostali k rychlému protiútoku již ve třicáté minutě. Ten však ještě Knobloch zázračně zneškodnil. O necelou minutu později ale Chrobák našel na pravé straně Aniho Mullaie, který si připsal svou druhou branku v utkání. Poté přišla pro Benago nešťastná třiačtyřicátá minuta. Nejprve se po Holečkově střele dostal k dorážce Brychta a o pár okamžiků později opřel svou střelu do obránce Oliva a s jeho tečí skončil míč za bezmocným Klímou. V devětatřicáté minutě Martin Hrdina podrazil unikajícího Davida Filingera, čímž si vysloužil červenou kartu a navíc dal hostům výhodu desetimetrového kopu po šestém faulu. David Filinger však nabídnutou příležitost nevyužil. Ani proti třem se poté Benagu nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu a tak se mužstva rozešla smírně 2:2. V tabulce tak SELP na třetí místo neposkočil.

Selp Mladá Boleslav - FC Benago Zruč n. S. 2:2 (0:1)

Branky: 34. Brychta (Holeček), 34. Oliva (Semerád) - 17. A. Mullai, 31. A. Mullai (Chrobák). ŽK: Stejskal, Kracman - A. Simitči, Stojaník. ČK: 39. Hrdina (MB). M. Boleslav: Löffler, Knobloch - Stejskal, Brychta, Hrdina, Kracman, Kraus, Semerád, Ulich, Bejda, Oliva, Holeček. Zruč n. S.: Bilík, Klíma - Filinger, Brožek, Štorc, A. Simitči, Chrobák, A. Mullai, Stojaník, Fitzel, B. Simitči.