Vedoucí tým STS Chvojkovice Brod poněkud překvapivě podlehl pořadatelům Z Restaurace Na Valech. Zaváhal ale i druhý tým tabulky, Katlovští Žabáci. Ti nestačili na tým Teachers a druhou příčku v průběžném pořadí museli přenechat Night Clubu Palma, který přemohl celek zvaný Cannabis.

Zadařilo se i outsiderovi ze Suchdola. Tamní Soča zdolala Zeweláky a odpoutala se ze dna tabulky. Tam klesli Veteráni.

Cannabis – Night Club Palma 1:2 (0:2)

Hned v prvních minutách nervózního utkání se blýskl několika bravurními zákroky gólman Night Clubu Palma Miloš Hubáček. V 9. minutě zachránilo Night Club břevno, ale to byl konec úvodního náporu Cannabisu. O několik vteřin později totiž Martin Hubáček první střelou mezi tyče poslal Night Club do vedení.

Do konce poločasu se ujala i druhá střela Night Clubu, kdy na bránu Cannabisu vystřelil Lev. Od 12. minuty se hra výrazně přitvrdila a nervozita rostla na obou stranách. Ve 23. minutě ještě Cannabis stihl zkorigovat výsledek a nadechoval se k vyrovnání, ale poslední fotbalovou akci zápasu spálil před brankou Hubáčka Veselý. Do konce zápasu chybělo zhruba půl minuty, když se do sebe pustilo několik soupeřících futsalistů. Rozhodčí Malému z nočního klubu a M. Veselému zCannabisu ukázal červené kartónky, vyslechl si několik peprných výrazů a zápas skončil.

Branky a asistence: 23. J. Veselý – 9. Martin Hubáček (Lev), 11. Lev (Zelený). ČK: 26. Malý - 26. M. Veselý. FC Cannabis: Císař - J. Veselý, M. Veselý, Škramovský, Radil, Černohlávek, Kunta, Červinka, Kakáček. Night Club Palma: Miloš Hubáček – Pátek, Zelený, Malý, Martin Hubáček, Lev.

Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice Brod 5:3 (2:1)

Restaurace Na Valech zaskočila favorita nejen aktivním pojetím hry, ale hlavně velmi aktivním působením na skóre zápasu. V 6. minutě Jakub Spáčil otevřel brankový zápis utkání pohotovou střelou k tyči.

Traktorka se vzápětí brankově dotáhla technickým zásahem France, ale o tři minuty zaúřadoval Jaromír Horký a poslal hostitelský tým opět do vedení.

Vyrovnaná první půle nabídla svižné, kvalitní utkání, i když o něco aktivnější byli přeci jen hráči Restaurace Na Valech.

Ihned na začátku druhé třináctiminutovky srovnal na 2:2 po hezké kombinaci opět Franc. V téže minutě se však štěstí potřetí přiklonilo na stranu hráčů Restaurace Na Valech a Jaromír Horký je poslal do vedení. Poté se blýskli několika pěknými zákroky brankáři na obou stranách a Restaurace Na Valech dvěma brankami definitivně strhla utkání na svou stranu. Hráči účelně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Z nich se prosadil se Jan Růžička a Jaromír Horký.

STS již stihla korigovat pouze na 5:3 gólem Kocourka.

Branky a asistence: 6. Jakub Spáčil (Petr Malina), 11. Jaromír Horký, 18. Jaromír Horký (Petr Novotný), 23. Jan Růžička (Jaromír Horký), 24. Jaromír Horký – 7. Franc, 18. Franc (Kocourek) 25. Kocourek.

Restaurace Na Valech: Petr Malina – Jaromír Horký, Vladislav Kosík, Jan Růžička, Petr Novotný, Jan Ďoubal, Jakub Spáčil. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Hurt, Klíma, Dostál, Böhm, Kocourek, Franc.

Soča Suchdol – Zeweláci 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání se od prvních minut dokázali individuálně více prosazovat futsalisté Soči Suchdol.

Hned ve 3. minutě se po přihrávce Petra Bartoše trefil mezi tyče Zeweláků Jiří Zábraha.

Na začátku druhé půle se Zeweláci dostali do mírného tlaku, ale výsledkem byla pouze nastřelená tyč. Ve 21 minutě se přistála na brankové konstrukci Suchdoláků přistála ještě dalekonosná dělovka Lebedy. O dvě minuty později však marnou snahu Zeweláků definitivně potrestal opět Jiří Zábraha. Suchdol byl ke konci zápasu nebezpečný hlavně z brejků. Míč ale nakonec skončil v bráně Suchdola, když se výsledek podařilo zkorigovat Rathauzovi.

Branky a asistence: 3. Jiří Zábraha (Petr Bartoš), 23. Jiří Zábraha (Michal Novotný) – 25. Rathauz (Jakoubek).

Soča Suchdol: Milan Novotný – Michal Dušinský, Bohuslav Bříza, Jan Hebr, David Kuchař, Petr Bartoš, Pavel Bříza, Jiří Zábraha. Zeweláci: Manus – Rathauz, Jakoubek, Jeřábek, Lebeda, Černý, Strnad, Jiráň, Hruška.

Teachers – Katlovští Žabáci 4:2 (1:1)

Do zápasu vstoupili lépe Žabáci, kteří se hned v druhé minutě ujali vedení. Míč poslal za záda „učitele“ Pavla Váni Milan Valtr.

Začátek utkání byl ve znamení dalekonosných dělovek a kvalitních zásahů gólmana Žabáků Reného Svobody. O málo aktivnější hráči Teachers se tak prosadili až v deváté minutě střelou Petra Holíka. V druhé polovině mače se z rychlého protiútoku trefil mezi tyče „učitelů“ Jan Třískala, ale to bylo ze strany Žabáků vše. Vzápětí totiž přesnou dělovkou po zemi vyrovnal Štefan Auer a z protiútoku poslal Teachers do vedení Petr Holík. Těsně před koncem po čtvrtém gólu učitelů, kdy skóroval Petr Váňa, neudržel nervy na uzdě žabák Víta a za protesty u rozhodčího si vysloužil červenou kartu.

Branky a asistence: 9. Petr Holík (Petr Váňa), 19. Štefan Auer (Petr Holík), 20. Petr Holík, 25. Petr Váňa – 2. J. Moc, 16. Vančura. ČK: 26. Víta (Žabáci).

Teachers: Pavel Váňa – Milan Valtr, Miloslav Potměšil, Jan Holík, Tomáš Šváb, Jan Třískala, Štefan Auer, Petr Váňa, Petr Holík. Katlovští Žabáci: Svoboda – Filip, Blažek, J. Moc, Víta, Vančura.

1. STS Chvoj. Brod⋌ 13  9 2 2 44:28 29
2. Night Cl. Palma⋌12  8 1 3 45:31 25
3. Katlovští Žabáci ⋌13  8 0 5 44:31 24
4. Teachers⋌ 11  7 1 3 39:26 22
5. Rest. Na Valech⋌ 12  7 0 5 38:34 21
6. Zeweláci ⋌ 11  4 2 5 20:30 14
7. FC Cannabis⋌ 11  3 1 7 26:34 10
8. Soča Suchdol⋌ 12  3 1 8 23:38 10
9. Green Bar⋌ 11  3 0 8 24:36  9
10. Veteráni⋌ 12  2 2 8 25:40  8