I přes toto citelné omlazení tým starších žáků všechna svá utkání vyhrál, i když tentokráte ne tak výrazným brankovým rozdílem, jako v předcházejících turnajích. Bylo to zapříčiněno hlavně tím, že mladší žáci dostali od trenéra mnohem více prostoru na hřišti, než původně očekávali. Jiskra postupně porazila Kutnou Horu 19:16, Příbram 16:11, Mělník 19:8 a Mladou Boleslav 19:14.

Starší žáci Jiskry tak napodobili své kamarády z dorostu a mladších žáků a stejně jako oni přezimují na 1. místě Středočeského přeboru. Sezona však starším žákům ještě neskončila. Díky podzimnímu vítězství se kluci probojovali do Žákovské ligy, což je dlouhodobé Mistrovství ČR, kam se díky svým výkonům a výsledkům kvalifikovalo 24 nejlepších týmů z celé ČR. První kolo čeká starší žáky Jiskry 13. prosince tohoto roku. O týden dříve se navíc ve zručské sportovní hale uskuteční výběrový kemp Středočeského kraje starších žáků, do kterého bylo pozváno hned sedm chlapců házenkářského oddílu Jiskry Zruč n. S. Ti nejlepší z tohoto výběru pak budou usilovat o místo v nejmladším reprezentačním celku ČR na soustředění, které se uskuteční počátkem příštího roku v Nymburku. Tak uvidíme, zda se někdo z našich odchovanců prosadí i do tohoto výběru.

Sestava a branky Zruče n. S.: Vrzáček a Lefner 16, Dolejší 13, Maštalíř 9, Švec 8, Doubrava 7, Fiala 2, Toman a Červinka po 1, Černý a brankáři Vinc s Jarůňkem.

Zdroj: Jiří Dolejší