Z pěti účastníků soutěže se v tomto turnaji představili čtyři: domácí Bělá p.B., Vršovice, Mělník a Kutná Hora. Pátý účastník soutěže – Zruč n.S. měla v tomto turnaji volno. Dorostenci Sparty zvládli první jarní mistrovský turnaj velmi dobře, ve všech třech utkáních zvítězili a jsou nadále jediným vážným soupeřem pro vedoucí Zruč n.S..

V prvním utkání proti pražským Vršovicím nastoupili Kutnohorští ihned po příjezdu a celý 1. poločas tahali za kratší konec, kdy ho prohráli o 2 branky. Ve druhém po výrazně lepším výkonu výsledek otočili a v dramatickém závěru uhájili jednobrankové vítězství. V druhém utkání proti domácímu týmu byl výsledek jednoznačný a to hodně příležitostí dostali i čtyři starší žáci (Bielický,Falge, Suntych, Šuráň), kteří tým v tomto turnaji doplnili. I oni dokázali jasnou převahu nad domácím výběrem. V závěrečném utkání proti Mělníku byl po vyrovnaném prvním poločase rozhodující začátek toho druhého. V něm dorostenci Sparty výborně bránili, vytvořili si 3 brankový náskok a ten potom bez problémů uhájili až do závěrečného hvizdu.

Velmi dobře zachytal po zranění Červenka, střelecky i herně vynikl Ondřej Šimůnek, autor 16 branek. Spolehlivě zahráli zkušení Hájek, Hovorka a Polívka (všichni již mají zkušenosti z týmu mužů). Naopak, neúčast na většině zimních tréninků byla znát na výkonech Bušiny, Horníčka a D. Šimůnka. Spolehlivě tým doplňovala výše zmíněná čtveřice starších žáků.

Jednotlivé výsledky Kutné Hory v turnaji: Vršovice – Kutná Hora 16:17 (9:7), Bělá p.Bez. - Kutná Hora 7:24 (2:11), Mělník - Kutná Hora 11:13 (8:8).
Sestava a branky Kutné Hory v turnaji celkem: Červenka /br/ - O. Šimůnek 16, Hovorka 12, Hájek 9, Polívka 5, Falge 4, Bielický 3, D. Šimůnek 2, Bušina 1, Suntych 1, Šuráň 1 a Horníček.

Zdroj: Petr Vobořil