Hrálo se systémem každý s každým 2x15 minut na umělém povrchu venkovního hřiště v Úvalech za velmi chladného počasí. Již třetí turnaj mladších žáků ukázal, že o celkové prvenství ve Středočeském přeboru se poperou týmy Zruče n. S. a Úval, které jasně převyšují ostatní družstva. Jiskra v turnaji postupně zdolala Kutnou Horu 21:5, Bělou p. B. 25:3 a Kolín 29:2.

Domácí družstvo Úval také všechny své zápasy vyhrálo a tak se v posledním zápase turnaje, poprvé v letošní sezoně, utkaly neporažené celky Jiskry a Úval o průběžné prvenství v tabulce. Kluci ze Zruče n. S. vstoupili do utkání impozantně a rychle se ujali vedení 4:0. Domácí Úvaly se otřepali ze špatného úvodu a do poločasu snížili rozdíl ve skóre na dvě branky. Jiskra o přestávce vedla 7:5. Druhá polovina zápasu byla velmi vyrovnaná, Jiskra si však neustále udržovala dvou až tříbrankové vedení. V poslední minutě utkání se Úvalům podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale Zruč n. S. si vítězství už nenechala vzít a vyhrála 13:12. Jiskra si tak udržela letošní neporanitelnost a před celkem Úval prozatím vede Středočeský přebor mladších žáků.

Sestava a branky Zruče n. S.: Toman, Brecko - Dolejší 29, Hodek 15, Černý 15, Červinka 11, Havlíček 8, Fiala 7, Birka 2, Ryšavý 1, Čula.

Zdroj: Jiří Dolejší