Soupiska Jiskry však byla silně prořídlá a sestava se dávala dohromady jen s největšími obtížemi. Svou aktivní činnost ve zručském dresu už asi nadobro ukončili dlouholeté opory Švarc se Řimnáčem. Dlouhodobě je také zraněný další zkušený hráč Quirsfeld, který do bojů nezasáhne dříve než v jarní části. Ale absencí bylo ještě více. Zranění nepustilo na hřiště brankáře Vodrážku, pracovní povinnosti nedovolily startovat Bohmovi, Kuchyňkovi a Kaplanovi. Dolejší si plnil trenérské povinnosti u mládežnických družstev a tak k dispozici byli pouze tři muži. Ty doplnili čtyři dorostenci a jeden hráč z Ledče n. S., kterého si Jiskra vypůjčila na hostování. Takže před tímto úzkým kádrem osmi statečných stál nelehký úkol, pokusit se v domácím prostředí bodovat.

Úvod utkání lépe vyšel hostům, kteří se brzy ujali vedení a nedovolili domácím střelecky se prosadit. V 15. minutě utkání byl stav 5:1 pro Železný Brod a to nevěstilo pro domácí nic dobrého. Ve zbytku první půle již brankový rozdíl nenarůstal a Zruč n. S. odcházela do kabin s poločasovým mankem čtyř branek, když prohrávala 7:11.

Ve druhé polovině zápasu Jiskra zlepšila obranu a hlavně přidala na bojovnosti. Začala náskok Železného Brodu pomalu snižovat. Ve 40. minutě byl stav 10:12, v 45. min 12:12 a utkání začalo od „začátku“. Za delší konec však tentokráte tahala Zruč n. S. V poslední desetiminutovce se vždy dostala do jednobrankového vedení, které hosté pokaždé dokázali srovnat. V poslední minutě utkání, kdy Jiskra vedla 17:16 se hostům šťastně podařilo vyrovnat a oba soupeři si tak do tabulky SRL připsali po bodu.

Zruč n. S. - Ž. Brod 17:17 (7:11)

Sestava a branky Zruče n. S.: Dejda – Felis 6, Vrzáček 4, Prchal, Hornát a Korel po 2, Hejl 1, Netolický.