Přípravka

Přípravka navíc po ukončení každého zápasu absolvovala samostatné nájezdy, které se započítávaly do konečného výsledku.
Přípravka si v prvním utkání lehce poradila s týmem Mělníka a zvítězila 13.2. V dalším zápase proti domácí Mladé Boleslavi se Jiskra Zruč n. S. musela vyrovnat s osobní obranou na svého nejlepšího hráče A. Dolejšího. Ostatní kluci ho však výborně zastoupili a zejména T. Tomanovi se mimořádně dařilo i střelecky. Konečný výsledek zněl 16:12. Třetí utkání bylo opět jednoznačnou záležitostí Jiskry, která vyhrála 17:4 nad Bělou p. B. V posledním měření sil se utkala neporažená družstva Zruče n. S. a Úval. V pěkném zápase zahráli házenkářské naděje Jiskry velice dobře a nedali svému soupeři šanci. Kluci porazili celek Úval 11:5 a celkově turnaj vyhráli.

Sestava a branky Zruče n. S.: Toman 27, Dolejší 14, D. Pacner 8, Mandík 7, Rezek 1, L. Pacner.

Minižáci

Minižáci Jiskry sehráli jeden ze svých nejlepších podzimních turnajů. Přestože se umístili na 3. místě ze šesti zúčastněných týmů, jejich výkony a herní projev byl však velice dobrý. Střelecky se dařilo Volfovi, který vstřelil 29 branek. Další úspěšné zásahy přidali Klapka 10, Vlasák 6, Procházka 5, Losinecký 1 a dále ještě hráli Kopecký a Valouch. Kluci postupně porazili Kolín 8:3, Úvaly 10:8, Bělou p. B. 17:3 a prohráli s Mělníkem 4:8 a Mladou Boleslaví 12:20.

Trenér Jiří Dolejší byl však s hrou svého družstva spokojen. „Samozřejmě chyby kluci dělají neustále, ale již ne tolik a tak závažných. Bylo pozitivní, že se dobře bránilo a na klucích byla vidět bojovnost. Každopádně všichni šli na podzim házenkářsky nahoru,“ pochválil své mladé hráče trenér.

Pro letošní rok to byl poslední turnaj minižáků a proto jim přejme co nejlepší výsledky do turnajů v roce 2009.

Zdroj: Jiří Dolejší