Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se do Pardubic nominovala pouze dvojice Andrea a Jiří Balášovi. Čáslavská plavkyně Andrea Balášová s přehledem postoupila do finálových bojů na 100 a 200 m motýlkem a pro Plavecký klub Pandora vybojovala dvě cenná umístění na stupních vítězů! Nejprve v pátek v dramatickém závěru vybojovala na 100 m motýl časem 1:04,13 min. zlatou medaili a tím také titul mistryně republiky. Svůj výkon ještě zhodnotila rekordem zimního mistrovství. V sobotu přidala Andrea Balášová na dvojnásobné trati bronz za čas 2:25,51 min.
Dalším čáslavským zástupcem byl Jiří Baláš, který si dvakrát vybojoval účast v semifinále na 50 m prsa a 50 m znak, ale do finále nepostoupil.
„Andrea Balášová potvrdila, že stále patří mezi českou plaveckou špičku! V medaili jsme věřili, ale mistrovský titul je hodně nad plán,“ doplnil předseda klubu a trenér Jiří Baláš.