Na domácí půdě přivítali velmi nebezpečný tým Sokol Králův Dvůr C. Nebezpečnost tohoto týmu spočívá v tom, že má širokou hráčskou základnu a do nejdůležitějších zápasů může nasadit i hráče, kteří mají ligové zkušenosti. Právě toto se stalo i v loňské sezóně a pro kutnohorské hráče to bylo nemilé překvapení.

Družstvo Sokola Kutná Hora nastoupilo k utkání v nejsilnější možné sestavě (Uher, Herout, Štus, J.Jirásek). Průběh utkání byl velmi dramatický – v polovině utkání Kutná Hora prohrávala 4:5, ale pak došlo ke zvratu a domácí se ujali vedení 7:5 a postupně ho navyšovali až na konečných 10:6. O tom, že se jednalo o dramatické utkání svědčí i poměr vítězných sad – 38:30.

Nejlepším hráčem byl Petr Uher: 3 výhry ze 4. Za družstvo dále bodovali: Radek Štus 2 ze 3, Franta Herout 2 ze 4 a Jiří Jirásek 1 ze 3. Čtyřhry: Uher – Štus a Herout – Jirásek po jednom bodu.
"Všem hráčům patří poděkování za bojovnost a přístup k utkání. Zvláštní poděkování za velmi dobré výsledky v průběhu celé sezóny patří Frantovi Heroutovi, který do dalších bojů již nemůže nastoupit, protože byl ve družstvu pouze na hostování," řekl za klub Michal Tivodar.

Další utkání: Druhý souboj play out se bude hrát 12. dubna na půdě týmu Sokol Králův Dvůr.

Zdroj: Michal Tivodar