Pro zapojení do soutěže stačí udělat málo: vyplnit originální kupon z našich novin, odevzdat jej na sběrném místě, či na adrese redakce a vítězství může být vaše. Další možností pak je tipovat na webu našeho vydavatelství: www.denik.cz/tipliga. Pozor! První hlasování musí hráč provést pouze a jen prostřednictvím kuponu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích 1, vítězství hostí 2, remíza 0). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné!

Hráč čitelně doplní své jméno, adresu, rok narození, telefonní spojení a identifikační číslo. To mu přiděluje při vstupu do soutěže redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu. Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky identifikační číslo písmeno N, a pokud bude chtít pokračovat prostřednictvím internetu, tak i vlastní čtyřmístné číselné heslo. Navíc vyplní ještě Supertrefu, kde uvede tip na počet vstřelených branek v uvedených deseti zápasech daného kola. Tento tip je rozhodujícím kritériem vítězství v případě rovnosti bodů.

Celkový vítěz podzimní části TIP LIGY si opravdu přijde na své. Cena za první místo byla stanovena na 10 tisíc korun. Soutěžící, který skončí na druhém místě, obdrží poloviční částku a pomyslná bronzová medaile bude vyplacena třemi tisíci korunami. Pokud je celkový vítěz tipovací soutěže celotýdenním předplatitelem Kutnohorského deníku a bude mít uhrazené předplatné alespoň na půl roku, získá dvacet tisíc korun!

Veškeré informace o podmínkách a cenách předplatného získáte na telefonu 800 158 658 v pracovních dnech od 7 do 17 hodin. Vyhlášení nejlepších hráčů má formu slavnostního setkání.

Sběrná místa pro odevzdání kuponů TIPL LIGY: Green bar – Křesetice, Na Huse – Svatý Mikuláš, Hřiště – Hlízov, Klubovna FC – Bílé Podolí, U Petříků – Malín, Na Pohoří – Zruč nad Sázavou, U Kosů – Žleby, U Skrblíka – Suchdol.

Průběžné pořadí tipovací soutěže a ostatní rubriky se soutěží spojené vycházejí v Kutnohorském deníku každou středu. Kupon je uveřejňován od pondělí do čtvrtka. Kontaktní osobou je zástupce šéfredaktora Luboš Hájek – 724 765 382.

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek soutěže je každý čtvrtek do dvanácti hodin (jednotlivá sběrná místa mohou mít podle dohody uzávěrku dříve), v redakci a na internetu (www.denik.cz) každý pátek do třinácti hodin. U lístků zaslaných poštou je rozhodující razítko pošty. Adresa redakce: Kutnohorský deník, Tylova 506, 284 01 Kutná Hora.