Čtvrté kolo Tip ligy vyhrála opět žena. Po Janě Nesnídalové z Olšan se prosadila Pavla Moravcová z Močovic. Jako jediná získala 18 bodů, když uhodla všech devět zápasů ze soutěžního kuponu. Devět proto, že desátý duel Soběšín – Kluky jsme nemohli počítat. Hosté se k utkání nedostavili a zápas se nehrál.

Pavla Moravcová vyhrála poukázku k bezplatnému občerstvení v hodnotě 300 korun v kutnohorské pivnici Dačický, dvouset〜korunovou poukázku k odběru příslušenství na mobil v prodejně Václava Myřátského a také pivo Staropramen i s originálním půllitrem.

Cenu útěchy v podobě sázkového certifikátu v hodnotě sto korun od společnosti Chance obdrží Aleš Trnka z Kutné Hory, který se umístil na pomyslné druhé příčce.

Ceny si lze po předchozí telefonické dohodě na čísle 327 512 654 vyzvednout v redakci Kutnohorského deníku v Tylově ulici v Kutné Hoře.

Celkové pořadí po druhém kole najdete ve středečním vydání Kutnohorského deníku dne 23. dubna 2008.

Zklamal vás favorit, nebo potěšil?

Výsledky zápasů 4. kola jarní TIP LIGY: Čáslav – Slovácko – 1, Teplýšovice – Uhl. Janovice – 0, Bílé Podolí – Libodřice – 1, Velim B – Vrdy – 1, Nové Dvory – Paběnice – 2, Sedlec – Uhl. Janovice B – 1, Potěhy – Vrdy B – 1, Horky – Bílé Podolí B – 1, Kačina – Hostovlice – 1, Soběšín – Kluky – nehráno. Supertrefa: 18.

Klání hospod

1. Zájezdní hospoda Na Huse (Sv. Mikuláš) 421 odevzdaných kuponů, 2. Hostinec U Petříků (Malín) 397, 3. Klubovna FC (B. Podolí) 110, 4. Restaurace Na Pohoří (Zruč n. S.) a Hospůdka Green (Křesetice) 87, 6. Hospůdka U Kosů (Žleby) 51, 7. Restaurace U Skrblíka (Suchdol) 10.

Tip liga jede! Vyhrajte v ní deset tisíc korun

Kolotoč populární tipovací soutěže našeho vydavatelství s názvem TIP LIGA, v níž čtenáři Deníku hádají výsledky deseti vybraných fotbalových utkání daného hracího víkendu, odstartoval!

Na konci seriálu tipování je pro tři nejlepší hráče připravena finanční prémie. Vítěz dostane deset tisíc korun, druhý v pořadí pět tisíc a třetí tři tisíce. Ale to není vše. Odměny jsou totiž nachystány i pro vítěze jednotlivých kol.

Ke hře stačí vyplnit originální kupon z našich novin a odevzdat na sběrném místě (uvedeno pod kuponem) či na adrese redakce. Takhle musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo, byť i uprostřed rozjeté soutěže. Od svého druhého pokusu má další možnost tipovat na www.denik.cz vždy do pátku do 16 hodin. Lze tipovat i prostřednictvím SMS z mobilního telefonu.

V našich denících a současně i na internetové doméně www.denik.cz vychází soutěžní kupon, který obsahuje deset fotbalových zápasů, jež se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích - 1, vítězství hostí - 2, remíza - 0). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné! Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, popřípadě email, identifikační číslo a heslo.
Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Identifikační číslo (není možné uvést písmena!) pak přiděluje soutěžícímu při jeho vstupu do soutěže redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu, SMS či při tipování na internetu. Identifikační číslo se skládá i z kódu příslušného okresu (u nás KH).

Identifikační číslo a heslo fungují jako přístupový kód. Jde o zamezení případným podvodům.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen číselné heslo a své osobní údaje. Kromě deseti tipů se vyplňuje ještě Supertrefa, kde se uvede tip na počet vstřelených branek v uvedených zápasech. Tento tip rozhodne o vítězi v případě rovnosti bodů.
Uzávěrka pro tipování je každý pátek do 16 hodin (v redakci do 14 hodin a ve sběrných místech ve čtvrtek vždy s uzavírací hodinou dané lokality), u kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko pošty.

Hned v pondělí tiskneme správné výsledky a ve středu pak seznam účastníků, jejich dosažené skóre, průběžné pořadí a také vítěze každého kola. Jelikož se v naší hře body za špatné tipy také odečítají, platí, že se do soutěže můžete zapojit prakticky kdykoliv.