Restaurace Na Valech – Soča Suchdol 10:4 (7:1)

V prvním zápase se utkal vítěz základní části Restaurace Na Valech s překvapením předkola – suchdolskou Sočou. Vala roztočila skóre už ve 2. minutě, kdy Hebra překonal Sýs. V 9. minutě už to bylo 4:0 pro lídra soutěže a Soča se zbytečně bála hrát a jako by utkání vypustila. Do poločasu narůstalo skóre ve stejném tempu. Jediným úspěšným ze Soči byl Antonín Schwarz a tak první poločas skončil 7:1.

V 18. minutě přidal další gól Restaurace Na Valech Ďoubal a bylo rozhodnuto – 8:1. Sice za Suchdolské ještě snížil Pavlík a Kopáček, ale devátý gól do Hebrovy brány vsítil Radim Vlach – 9:3. V závěru utkání ještě padly branky na obou stranách. Trefili se Pavlík a Vlach.

Branky a nahrávky: 2. Sýs (Jak. Spáčil), 6. Vokoun (Vlach), 7. Jan Spáčil (Jak. Spáčil), 9. Novotný (Ďoubal), 11. Novotný (Vlach), 12. Sýs (Vlach), 15. Jan Spáčil (Novotný), 18. Ďoubal (Jak. Spáčil), 25. Vlach, 30. Vlach (Novotný) – 13. A. Schwarz (Kuchař), 21. Pavlík (A. Schwarz), 24. Kopáček (P. Bříza), 29. Pavlík (A. Schwarz). Rozhodčí: Mucha – Karlovský. ŽK: Pavlík (Soča). Restaurace Na Valech: Malina – Vokoun, Vlach, Ďoubal, Sýs, Novotný, Jan Spáčil, Jak. Spáčil. Soča Suchdol: Hebr – B. Bříza, Kopáček, Kuchař, Langr, P. Bříza, Bohuňovský, Pavlík, A. Schwarz.

Freaks – VS35,- 2:1 (1:1)

Vyrovnané utkání okořenily tábory fanoušků obou soupeřů. Jako první se radovali příznivci Freaks. V 5. minutě otevřel čtvrtfinálové skóre Tomáš Kozel. Vodka se semtexem odpověděla za tři minuty. Úspěšným střelcem byl Ondřej Holub. Vyrovnaný stav rozsekl dvě minuty před koncem Petr Křelina, který brankáře VS35,- prostřelil mezi nohy. Odveta tedy slibuje velké drama!

Branky a nahrávky: 5. T. Kozel (P. Kozel), 28. Křelina (M. Šváb) – 8. Holub (Thieme). Rozhodčí: Mucha – Karlovský. ŽK: Zeman (VS35,-). Freaks: Snížek – P. Kozel, T. Kozel, Skokan, Křelina, M. Šváb, Zelený. VS35,-: J. Kratochvíl – Černý, Jakoubek, Lebeda, Holub, Zeman, Thieme, Havlík, Trnka, Krejčí.

NC Palma – STS Chvojkovice 1:1 (1:1)

Diváci viděli ve třetím duelu tvrdý zápas z obou stran a hodně soubojů. Zejména Bedřich Franc a Lukáš Zelený si nedali nic zadarmo, hodně do sebe chodili, ale férově. Na gól z páté minuty chvojkovického Bedřicha France odpověděl v 9. minutě Ladislav Pospíšil – 1:1. To však bylo z utkání vše. Oba gólmani podrželi své týmy, které se pak stáhly a takticky hrály na skóre.

Branky a nahrávky: 9. Pospíšil (Zelený) – 5. Franc (Dostál). Rozhodčí: Mucha – Karlovský. Bez karet. NC Palma: Mil. Hubáček – Malý, Pátek, Churavý, Kudláček, Zelený, Mar. Hubáček, Pospíšil. STS Chvojkovice: Peroutka – Franc, Hurt, Böhm, Kocourek, Čunderlík, Dostál, Kubát.

Green Bar – Teachers 2:3 (0:1)

Teachers byli v utkáni oslabeni o Vojtu Vondru a Martina Blahníka. Díru v sestavě však zalepili dvěma skvělými návraty – Štefan Auer a Tomáš Šváb. Teachers si od začátku nejvíc dávali pozor na Petra Váňu, který tak neměl moc prostoru. Brankář Teachers Potměšil se ale blýskl několika skvělými zákroky. Skóre zápasu otevřel v 8. minutě Štefan Auer a Teachers vyhráli poločas 1:0. V 16. minutě se podařilo srovnat Hrbkovi, jenže vedení Teachers vrátil Jelínek – 1:2. Green Bar se znovu zmohl na vyrovnání v 19. minutě: konečně se prosadil Petr Váňa – 2:2. V poslední minutě zápasu „greeni“ zaspali a nechali před bránou volného Jelínka, který jejich chybu proměnil ve vítězný gól.

Branky a nahrávky: 16. Hrbek, 19. Váňa (O. Votava) – 8. Auer (Jelínek), 18. Jelínek (Auer), 30. Jelínek. Rozhodčí: Mucha – Karlovský. Bez karet. Green Bar: Výborný – Šafránek, Hrbek, Král, Váňa, M. Votava, O. Votava, Hudec, J. Šrámek, M. Šrámek. Teachers: Potměšil – Hvězda, J. Holík, Auer, T. Šváb, Vodička, Třískala, Jelínek.

Další program

Odvety čtvrtfinále, 1. dubna: Freaks - VS35,- (19:30), Restaurace Na Valech - Soča Suchdol (20:00), Green Bar - Teachers (20:30), NC Palma - STS Chvojkovice (21:00).