Velká událost se chystá na sobotu 20. srpna od 18 hodin, Klimešku si pro odehrání dvou kvalifikačních utkání na mistrovství Evropy ve volejbalu žen vybrala reprezentace Ukrajiny, která v prvním utkání změří síly s Kyprem. „Ukrajina absolvuje před zápasem ještě několik tréninků a seznámí se s naší hlavní halou, ve které bude na zápas opět položen speciální umělý povrch. Zveme tímto všechny fanoušky nejen volejbalu na tento zápas, který je podpořen i Českým volejbalovým svazem,“ uvedl Michal Vavák ze sportovní haly Klimeška.

Štěpán Kacafírek (v červeném)
Snad už mu to tolik střílet nebude, modlí se noví soupeři Janovic

A hned v neděli 21. srpna také od 18 hodin je na řadě florbal a prestižní utkání poháru Českého florbalu mužů mezi superligovými Sokoly z Pardubic a prvoligovým Laufen Znojmo.

„Mládežnická složka Sokolů z Pardubic tráví u nás v druhé polovině srpna týden v tréninkové hale a spolupráce vyústila právě v uspořádání pohárového zápasu,“ řekl Vavák.

Druhá polovina srpna patří už od otevření haly v květnu 2018 tradičně dvoutýdennímu kempu ryze ženského basketbalového oddílu BK Studánka Pardubice, druhou srpnovou tradicí je přípravný turnaj domácího FBC Kutná Hora na novou sezonu o posledním prázdninovém víkendu.