Ti doplatili na neproměňování šancí a museli se spokojit se stříbrem. Cenu pro nejlepšího brankáře zaslouženě získal žák Tomáš Výborný z tupadelského týmu Chvojkovice Brod. Pidižvíci základní skupinou propluli po jasných výsledcích, ve čtvrtfinále jako jediný tým postoupil po výhře. Ostatní semifinalisté se po remízách museli trápit v penaltách. Jenže v průběhu celého dne góly sice dávali, na druhou stranu řadu šancí zahazovali. A to se jim stalo osudným v posledním zápase turnaje, ve kterém navíc hned od začátku po dvou slepených gólech prohrávali 2:0.

Vrdský tým Kompresory ke třetímu místu dotáhl Tomáš Hronek, který si tentokrát nezvykle oblékl brankářské rukavice. Cenu pro nejlepšího brankáře mu ale vyfoukl mladý Tomáš Výborný, který jistými zákroky pomohl Chvojkovicím ke čtvrtému místu.

Ve vítězné Restauraci U Nata hrálo i několik hráčů kutnohorské Sparty ČKD a vítězství ve finále nad čáslavskými Pidižvíky určitě nejvíce potěšilo bývalé Čáslaváky Vodičku a Štainze. Cenu pro nejlepšího hráče si odnesl Tomáš Svoboda (U Nata), nejlepším střelcem byl Jaroslav Matoušek (Pidižvíci).