Nejvyrovnanější podívanou nabídl duel Sendražic a Sázavy. Hosté vedli 3:0 a 5:2, ale hráči Sendražic zabojovali a dotáhli náskok soupeře na rozdíl jediného bodu (4:5). Poslední zápas křížových dvojic favorizovaná Sázava zvládla. V dalším utkání hostila Velim Čáslav a pouze v jeho úvodu dokázala se soupeřem držet krok. Hosté následně odskočili na 6:2 a získali s přehledem oba body. V posledním utkání zajížděla poslední Zruč na hřiště Církvice. Domácí tým zvládl koncovky všech čtyř třísetových zápasů a to bylo, pro celkové vítězství rozhodující.

Výsledky patnáctého kola OP: Kostelec/ Konojedy - Kutná Hora 7:3 (16:9), Sendražice – Sázava 4:6 (10:14), Církvice – Zruč nad Sázavou 8:2 (16:8), Velim - Čáslav 3:7 (7:16).

Program šestnáctého kola OP, sobota 7. září od 09.00 hod.: Kutná Hora – Sázava, Čáslav – Kostelec/ Konojedy, Velim - Církvice (od 14.00), Český Brod C – Sendražice (neděle 8. září od 09.00)

Nymburk pokračuje ve vítězné sérii

Po letní přestávce se rozeběhly soutěže v kraji. Ve finálové skupině si skvěle vede Nymburk, který naplno bodoval na hřištích benešovského béčka a Lihy. Naopak Liha vyšla bodově naprázdno i z duelu s rezervou Čelákovic a ztrácí kontakt s týmy ze středu tabulky.

Výsledky třetího kola finálové skupiny KP: Liha - Čelákovice B 1:6, Zvánovice – Vrdy 6:2, Šacung B – Nymburk 2:6.

Dohrávka prvního kola: Liha – Nymburk 2:6.

Výsledky třetího kola skupiny o umístění KP: Osnice – Jiz. Vtelno 6:4, Přišimasy – Český Brod B 3:6.

V Čáslavi byl nejlepší Český Brod

V neděli proběhlo ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav šesté kolo středočeského krajského přeboru žáků a dorostu. Bojovalo se v kategorii dvojic. Celkem sedm družstev ze čtyř oddílů se utkalo systémem každého s každým na dva hrané sety. Po skončení všech jednadvaceti zápasů se z vítězství radovala mladičká dvojice Českého Brodu v sestavě Jan Bálek, Michal Červenka. Druhé a třetí místo brala družstva Kostelce.