O první ročník byl velký zájem. Organizátoři zaplnili kapacitu již o prázdninách. „V roce 2021 bychom rádi přivítali tři sta závodníků,“ prozradil ředitel akce Michal Pavlík, který s týmem Olympia Spartan Training Kutná Hora koudelníka pořádá.

Druhý ročník se uskuteční v neděli 5. září 2021. Registrace stojí stejně jako v roce 2020, tedy 250 Kč. Své děti ročníku narození 2007 až 2017 můžete přihlásit do závodu od úterý 1. prosince. Registrační formulář najdete na webové adrese závodu: www.koudelnikuvzavod.cz. Registrace startují ve 12 hodin.

Organizátoři opět chystají velký sportovní den. „Zaměřujeme se na nové tratě, vymýšlíme nové překážky a chceme, aby se bavili i rodiče na místě. Chybět nebude ani bohaté občerstvení,“ řekl Pavlík a představil první novinku: „V rámci registrace si každý závodník může zakoupit památeční triko závodu, z bavlny jako bylo letos, nebo nově také závodní dres z funkčního materiálu s grafikou Koudelníkova závodu 2021. Navíc na něj každému přidáme jeho jméno.“

Pokud tedy ještě nemáte plány na první zářijovou neděli, tak neváhejte.

Zdroj: Youtube
Tenista Filip Brtnický trénuje děti v Číně.
Brtnický v Číně: Komunistický režim zvládá pandemii lépe než demokratický