Ve Vlašimi se uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 11 chlapeckých a 13 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 11. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 95 chlapců a 161 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (15 b.) a Vojtěch Kalný (2 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Petra Heydušková (17 b.), Alžběta Křídová (16 b.) a Barbora Kunášková (13 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

RADEK DOBIÁŠ

4. místo 100 m překážek (15,39 s)

4. místo 200 m překážek (29,68 s)

10. místo dálka (511 cm)

VOJTĚCH KALNÝ

9. místo 3000 m (10:56,41)

PETRA HYEDUŠKOVÁ

1. místo koule (10,49 m)

5. místo disk (27,56 m)

BARBORA MELVALDOVÁ

2. místo 3000 m (12:27,85)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

3. místo výška (148 cm)

7. místo 100 m překážek (16,24 s)

10. místo 200 m překážek (33,97 s)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

5. místo výška (148 cm)

6. místo 100 m překážek (16,22 s)

6. místo 200 m překážek (32,97 s)

ŠÁRKA MUNDILOVÁ

5. místo dálka (493 cm)

6. místo výška (144 cm)

ADÉLA HULÍNSKÁ

5. místo 3000 m (13:10,19)

KAMILA SOUKUPOVÁ

7. místo 300 m (45,55 s)

MICHAELA ADÁMKOVÁ

8. místo koule (9,09 m)

ŠTAFETA 4 X 300 M

10. místo (3:15,95) - Anna Benešová, Adéla Hulínská, Kamila Soukupová, Anežka Svobodová

V Kolíně probíhalo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců a dorostenek (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008) a juniorů a juniorek (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V kategoriích dorostu v konkurenci 12 chlapeckých a dívčích družstev skončila kutnohorská družstva chlapců i dívek na 8. místě, juniorky mezi 9 družstvy obsadily 9. místo. Celkem se závodů účastnilo 182 chlapců a 233 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali dorostenci Matěj Černý (13 b.), Jakub Horáček (8 b.) a Štěpán Viktora (7 b.), dorostenky Anna Pajerová (12 b.), Nela Čálková (9 b.) a Adéla Chocholová (4 b.) a juniorky Lenka Kolmanová (7 b.) a Michaela Pazderová (6 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

JAKUB HORÁČEK

3. místo 110 m překážek (15,32 s)

MATĚJ ČERNÝ

4. místo výška (160 cm)

5. místo 800 m (2:28,35)

TOMÁŠ KURTEJ

6. místo výška (160 cm)

ŠTĚPÁN VIKTORA

7. místo kladivo (26,59 m)

8. místo koule (10,24 m)

ADAM HORÁČEK

8. místo oštěp (40,12 m)

9. místo výška (150 cm)

ANNA PAJEROVÁ

1. místo trojskok (11,28 m)

10. místo dálka (468 cm)

NELA ČÁLKOVÁ

5. místo koule (10,49 m)

9. místo disk (19,34 m)

10. místo oštěp (28,89 m)

LENKA KOLMANOVÁ

6. místo disk (25,81 m)

9. místo koule (8,51 m)

ADÉLA CHOCHOLOVÁ

7. místo 3000 m (13:19,50)

MICHAELA PAZDEROVÁ

8. místo disk (23,38 m)

8. místo oštěp (21,11 m)

AMÉLIE VOLFOVÁ

8. místo koule (8,78 m)

DENISA LINKOVÁ

9. místo dálka (468 cm)

Druhé kolo krajského přeboru družstev přípravek se konalo v Nymburce. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2013, 2014 a 2015 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod medicinbalem, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 131 dětí z 9 atletických oddílů, v celkovém pořadí 13 družstev skončila Kutná Hora A na 5. místě a Kutná Hora B na 12. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA

1. místo 60 m (9,01 s), 1. místo dálka (435 cm), 2. místo medicinbal (7,20 m)

TOMÁŠ KUBÍN

8. místo dálka (376 cm), 9. místo 60 m (9,81 s)

KRYŠTOF ZÁMIŠ

8. místo medicinbal (5,75 m)

MAREK REIMANN

9. místo medicinbal (5,70 m)

JOLANA HORYNOVÁ

8. místo medicinbal (5,86 m)

TEREZA MATYÁŠOVÁ

9. místo 60 m (9,96 s), 10. místo dálka (366 cm)

LUCIE VÁCHOVÁ

10. místo medicinbal (5,80 m)

Ročník narození 2014

LADISLAV VINDUŠKA

2. místo 60 m (9,46 s), 7. místo dálka (340 cm), 10. místo medicinbal (5,00 m)

ROBIN KNAP

8. místo dálka (330 cm)

ELEN CHLUBNOVÁ

4. místo dálka (333 cm), 4. místo medicinbal (5,32 m), 5. místo 60 m (10,00 s)

LILIEN VÍZNEROVÁ

7. místo medicinbal (4,75 m)

Ročník narození 2015

ŠTĚPÁNKA TUHÁ

2. místo 60 m (10,15 s), 8. místo dálka (297 cm), 9. místo medicinbal (3,43 m)

ELIŠKA BŘINČILOVÁ

2. místo medicinbal (4,08 m)

Ročníky narození 2013 a 2014

5. místo 8 x 200 m (4:59,2) - Jakub Benada, Tomáš Kubín, Tereza Matyášová, Elen Chlubnová, Jolana Horynová, Mikuláš Lacman, Lucie Váchová, Ladislav Vinduška

V Kutné Hoře se uskutečnil Přebor Středočeského kraje ve víceboji mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012). V konkurenci 72 závodníků z 8 atletických oddílů se nejvíce dařilo Lukáši Kaprálkovi, který vybojoval stříbrnou medaili, k tomu získali kutnohorští atleti dalších čtyři umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 ve víceboji

LUKÁŠ KAPRÁLEK

2. místo pětiboj (1823 b.)

60 m překážek = 10,31 - dálka = 450 - 60 m = 8,41 - kriket = 46,62 - 800 m = 2:47,26

ANTONÍN ZUBEC

7. místo pětiboj (1204 b.)

60 m překážek = 11,26 - dálka = 390 - 60 m = 8,82 - kriket = 35,04 - 800 m = 3:09,08

VLADIMÍR MÁLEK

8. místo pětiboj (1200 b.)

60 m překážek = 11,98 - dálka = 394 - 60 m = 9,60 - kriket = 45,43 - 800 m = 2:47,52

MARIE HORECKÁ

9. místo pětiboj (2011 b.)

60 m překážek = 11,55 - dálka = 390 - 60 m = 8,99 - kriket = 41,70 - 800 m = 3:03,72

NELA NEUMANOVÁ

10. místo pětiboj (1991 b.)

60 m překážek = 11,93 - dálka = 380 - 60 m = 9,25 - kriket = 41,09 - 800 m = 2:50,25