V Čáslavi se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2008 a 2009). V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 7. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 128 chlapců a 170 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Štěpán Viktora (25 b.), Adam Horáček (18 b.) a Patrik Nečas (10 b) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Denisa Linková (28 b.), Alžběta Křídová (13,5 b.) a Petra Heydušková a Ema Kounická (obě 11 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

ŠTĚPÁN VIKTORA

1. místo oštěp (34,50 cm)

3. místo koule (11,38 m)

5. místo dálka (505 cm)

ADAM HORÁČEK

2. místo oštěp (34,36 cm)

4. místo disk (26,76 m)

9. místo dálka (487 cm)

PATRIK NEČAS

4. místo 300 m (43,86 s)

10. místo disk (24,07 m)

TOMÁŠ KURTEJ

7. místo výška (155 cm)

VÍT ROSENKRANC

9. místo 1500 m (5:31,51)

DENISA LINKOVÁ

1. místo oštěp (29,68 cm)

2. místo tyč (210 cm)

3. místo 100 m překážek (15,94 s)

EMA KOUNICKÁ

1. místo výška (160 cm)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

3. místo výška (154 cm)

5. místo tyč (180 cm)

PETRA HYEDUŠKOVÁ

4. místo koule (9,11 m)

7. místo disk (21,85 m)

BARBORA MELVALDOVÁ

4. místo 1500 m (5:47,37)

ANNA PAJEROVÁ

6. místo dálka (467 cm)

10. místo 300 m (46,05 s)

ANETA STOUPOVÁ

8. místo 60 m (8,61 s)

ANNA BENEŠOVÁ

9. místo 800 m (2:47,12)

MICHAELA ADÁMKOVÁ

10. místo koule (7,93 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M

3. místo (32,87 s) - Ema Kounická, Karolína Zíková, Michaela Adámková, Alžběta Křídová

V Kladně se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců a dorostenek (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 9 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 6. místě (chlapci) a 9. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 95 chlapců a 136 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Jakub Horáček (12 b.), Michael Udovenko (9 b.) a Stanislav Křída (7 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Aneta Kudláčková (6 b.), Monika Adámková (5 b) a Lenka Kolmanová (4,5 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

MICHAEL UDOVENKO

2. místo 100 m (11,63 s)

JAKUB HORÁČEK

3. místo výška (170 cm)

6. místo 300 překážek (43,23 s)

JAKUB VÁCHA

5. místo oštěp (41,14 m)

MATOUŠ MACHÁČEK

6. místo 100 m (12,08 s)

STANISLAV KŘÍDA

7. místo 100 m (11,95 s)

8. místo 300 překážek (44,82 s)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

5. místo 1500 m (6:08,74)

MONIKA ADÁMKOVÁ

6. místo výška (151 cm)

LENKA KOLMANOVÁ

7. místo disk (24,03 m)

10. místo koule (9,20 m)

MICHAELA PAZDEROVÁ

9. místo disk (22,25 m)

ŠTAFETA 4 X 100 M

2. místo (46,04 s) - Stanislav Křída, Jakub Vácha, Michael Udovenko, Matouš Macháček

8. místo (55,80 s) - Monika Adámková, Mariana Tinková, Amélie Volfová, Lenka Kolmanová

V Kutné Hoře se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dospělých. V konkurenci 10 mužských a 6 ženských družstev skončila kutnohorská družstva na 3. místě (ženy) a 7. místě (muži). Celkem se závodů účastnilo 119 mužů a 82 žen, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Ondřej Němeček (8 b.), Stanislav Křída (6 b.) a Lukáš Filinger (3 b.) v družstvu mužů, mezi ženami pak Nela Čálková (17 b.), Lenka Kolmanová (16 b.) a Denisa Linková (12 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

STANISLAV KŘÍDA

5. místo 100 m (12,12 s)

ONDŘEJ NĚMEČEK

6. místo 100 m (12,55 s)

8. místo 400 m (55,38 s)

LUKÁŠ FILINGER

8. místo koule (9,92 m)

JAKUB HORÁČEK

9. místo 200 m (25,51 s)

ADAM HORÁČEK

9. místo tyč (200 cm)

JAN NĚMEČEK

9. místo oštěp (39,43 m)

EMA KOUNICKÁ

1. místo výška (159 cm)

NELA ČÁLKOVÁ

2. místo koule (8,88 m)

3. místo oštěp (29,74 m)

LENKA KOLMANOVÁ

3. místo koule (8,58 m)

3. místo disk (24,78 m)

BARBORA MELVALDOVÁ

3. místo 3000 m (13:46,21)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

3. místo výška (156 cm)

ANNA PAJEROVÁ

4. místo dálka (474 cm)

7. místo 200 m (28,30 s)

DENISA LINKOVÁ

5. místo výška (145 cm)

5. místo tyč (220 cm)

ANNA BENEŠOVÁ

5. místo 400 m (71,18 s)

MICHAELA PAZDEROVÁ

6. místo disk (22,05 m)

8. místo oštěp (22,08 m)

ZUZANA VESELÁ

6. místo 400 m (72,01 s)

NELA MOCOVÁ

6. místo výška (140 cm)

ANETA STOUPOVÁ

9. místo 100 m (13,80 s)

10. místo 200 m (29,54 s)

AMÉLIE VOLFOVÁ

10. místo koule (6,86 m)

ŠTAFETA 4 X 100 M

3. místo (54,89 s) - Karolína Zíková, Michaela Adámková, Nela Čálková, Aneta Stoupová