Ve Vlašimi se uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2010 a 2011). V konkurenci 8 chlapeckých a 12 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 2. místě (chlapci) a 4. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 75 chlapců a 153 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Procházka (26 b.), Radek Dobiáš (24 b.) a Vojtěch Kalný (15 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Barbora Kunášková (26 b.) a Sofie Cibulková a Anna Brožková (obě 6 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

RADEK DOBIÁŠ

1. místo 60 m překážek (10,39 s)

3. místo dálka (432 cm)

6. místo 60 m (8,96 s)

STANISLAV PROCHÁZKA

2. místo dálka (450 cm)

2. místo kriket (50,54 m)

3. místo 60 m (8,48 s)

VLADIMÍR MÁLEK

3. místo 300 m (48,79 s)

9. místo dálka (400 cm)

VOJTĚCH KALNÝ

4. místo dálka (425 cm)

5. místo 1500 m (5:29,05)

9. místo koule (6,52 m)

LUKÁŠ KAPRÁLEK

5. místo kriket (42,70 m)

10. místo 60 m (9,26 s)

ADAM BOROVSKÝ

5. místo koule (7,02 m)

10. místo dálka (399 cm)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ

6. místo kriket (42,00 m)

8. místo 60 m (8,93 s)

JAN BUREŠ

6. místo výška (126 cm)

10. místo 60 m překážek (12,75 s)

STANISLAV CHLUBNA

9. místo 1500 m (5:51,24)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

1. místo 60 m překážek (10,93 s)

2. místo výška (140 cm)

5. místo kriket (40,26 m)

ANNA BROŽKOVÁ

5. místo výška (128 cm)

SOFIE CIBULKOVÁ

6. místo 300 m (49,70 s)

NELA NEDOROSTOVÁ

6. místo 60 m překážek (11,76 s)

VERONIKA ČÁLKOVÁ

8. místo kriket (35,50 m)

ELIŠKA PAVLÍKOVÁ

9. místo dálka (403 cm)

ŠTAFETA 4 X 300 M

5. místo (3:31,79) - Jan Bureš, Jan Charvát, Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek

8. místo (3:32,92) - Adéla Křelinová, Evelína Musílková, Eliška Pavlíková, Sofie Cibulková

V Kladně se konal Přebor Středočeského kraje dorostu (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 220 závodníků z 26 atletických oddílů získali chlapci zlato ve štafetě na 4 x 100 m a Michael Udovenko bronz v běhu na 100 m, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 10 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

MICHAEL UDOVENKO

3. místo 100 m (11,47 s)

6. místo 110 m překážek (16,27 s)

JAKUB HORÁČEK

4. místo 300 m překážek (42,90 s)

6. místo 110 m překážek (16,52 s)

7. místo výška (160 cm)

STANISLAV KŘÍDA

6. místo 300 m překážek (43,22 s)

JAKUB VÁCHA

8. místo oštěp (38,95 m)

MATOUŠ MACHÁČEK

10. místo 100 m (11,81 s)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

4. místo 2000 m překážek (9:39,51)

NELA ČÁLKOVÁ

7. místo koule (10,00 m)

10. místo oštěp (29,99 m)

ŠTAFETA 4 X 100 M

1. místo (46,00 s) - Stanislav Křída, Matouš Macháček, Michael Udovenko, Jakub Horáček

V Kolíně se uskutečnil Přebor Středočeského kraje staršího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2008 a 2009). V konkurenci 364 závodníků z 24 atletických oddílů získal Štěpán Viktora stříbro ve vrhu koulí a bronz v hodu oštěpem a Denisa Linková bronz v běhu na 100 m překážek, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 6 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách

ŠTĚPÁN VIKTORA

2. místo koule (12,02 m)

3. místo oštěp (38,62 m)

ADAM HORÁČEK

7. místo oštěp (36,92 m)

8. místo disk (37,48 m)

PATRIK NEČAS

8. místo 300 m (42,28 s)

DENISA LINKOVÁ

3. místo 100 m překážek (15,78 s)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

6. místo výška (145 cm)

BARBARA MELVALDOVÁ

8. místo 1500 m (5:45,13)

ŠTAFETA 4 X 60 M

8. místo (31,93 s) - Michaela Adámková, Denisa Linková, Alžběta Křídová, Karolína Zíková