V sobotním zápase byli po poločase šťastnější hosté z FC Věšák Butabi, kteří šli do přestávky s vedením 2:1. Domácí ale zabrali a využili nekompletní sestavy soupeře, díky čemuž se dostali do vedení. Nicméně hosté díky vlastní brance Piskače vyrovnali a z Kutné Hory si odvezli bod. Za domácí se prosadili Piskač, Kalfiřt a Jeřábek. Na straně hostů dali branky Kopáček, Hruška, a třetí branka padla po zmiňované vlastní brance Piskače.

N. P. C. Kutná Hora se nachází na třetím místě první ligy kolínské okresní soutěže se sedmnácti body, na první Startip Řečany ztrácí jedenáct bodů, ale Řečany mají zápas k dobru. Na poslední Real Kolín mají Kutnohorští náskok patnácti bodů, ale poslední celek tabulky má dva zápasy k dobru.

N. P. C. Kutná Hora – FC Věšák Butabi 3:3 (1:2)

N. P. C. Kutná Hora: R. Vokoun – Šibrava, Biroš, Kalfiřt, Mukařovský, Pacák, Piskač, Vojtíšek, Jeřábek, L. Vokoun.

První mužstvo Kutné Hory uhrálo bod za remízu, druhý tým kutnohorských futsalistů už tak úspěšný nebyl. V nedělním zápase ve Chvaleticích proti Chvaleticím B podlehli Kutnohorští svému soupeři 6:10.

Za hosty se dvakrát prosadil Jan Růžička, dvě branky dal také Martin Pacák, jednou pomohla Kutnohorským vlastní branka Chvaletic, a jednu branku vstřelil Lukáš Laštovka. Za Chvaletice mířili přesně Mihovský, který zaznamenal čtyři branky, Sýkora, který se trefil dvakrát, Vančura, jenž zaznamenal také dvě branky, a dvě branky si připsal také Kosprt. Žlutou kartu obdržel chvaletický Skřivánek.

V dalším kole se kutnohorští hráči utkají s týmem SKP Kolín B, utkání se odehraje v neděli 3. března od 21 hodin v kutnohorské sportovní hale Klimešce.

Chvaletice B – N. P. C. Kutná Hora B 10:6 (2:1)

N. P. C. Kutná Hora B: M. Šibrava, D. Šibrava, Zajíc, Růžička, L. Laštovka, Lagron, Pacák.