„Od první minuty bylo jasné, kdo byl na hřišti pánem. Byli jsme dobře koncentrovaní, na zápas jsme se dobře připravili. Od úvodního hvizdu jsme soupeře jasně přehrávali. Po pěti letech jsem přišel do kabiny, aniž bych musel týmu něco vyčítat. Podali jsme perfektní výkon, obrana v čele s brankářem Filipem zahrála výborně, dařil se nám přechod do útoku,“ byl s výsledkem zápasu spokojený trenér kutnohorských házenkářů Vít Šnajdr.

„Je to pro nás trochu překvapení, nepočítali jsme s tím, že to bude probíhat takhle dobře. Ale tým si sednul, povedla se nám příprava a v současné době hrajeme v určité euforii. Naše hra má řád a systém,“ odůvodnil Šnajdr výborný nástup do sezony, po kterém jsou Kutnohorští v prvních třech kolech soutěže stále neporaženi.

„Příští zápas bude derby s pražskou Slavií, což je velmi silný soupeř. Budeme se připravovat klasicky, myslím si, že není třeba něco měnit. Máme systém, který nám vychází a tím pádem není důvod ke změnám,“ vyhlíží Šnajdr příští utkání.

Kutná Hora - Chodov B 36:18

Branky Kutné Hory: Polívka 8, Pugliese 7, Hovorka 5, Šimůnek 4, Falge 3, Veselý 3, Pícha 3, Petránek 2, Jeníček, Hájek.

Sestava Kutné Hory: Filip, Červenka - P. Polívka, Pugliese, Hovorka, Šimůnek, Falge,Veselý, Pícha, Petránek, Jeníček, Hájek, Brož, Veselý. Trenér Vít Šnajdr.