Kutnohorští začali dobře, když vstřelili první branku, vedení si drželi do desáté minuty, pak ale inkasovali dvanáct branek během deseti minut a vstřelili pouze jednu. Stav utkání byl tak najednou 15:5, domácí pak už jen navýšili vedení na třináct branek v podobě poločasového výsledku 21:8.

Druhé dějství mělo podobný průběh, domácí Kutnou Horu do ničeho nebezpečného nepouštěli a drželi si pohodlný náskok, v padesáté minutě vedli 30:15, utkání nakonec skončilo za stavu 37:19 pro Třeboň.

Za domácí si připsal nejvíc bodů, a to osm, Lukáš Baierling, se šesti body ho následoval Jan Bicek, po pěti bodech měli Ondřej Potměšil a Jaroslav Dušek. Na kutnohorské straně se nejčastěji prosazoval Daniel Jeníček, který si připsal pět zásahů.

Třeboň – Kutná Hora 37:19 (21:8)

Kutná Hora: Červenka, Šnajdr – Jeníček, Falge, Polívka, M. Veselý, Hovorka, Salák, Horák, Š. Veselý. Trenér: Vít Šnajdr.