Ze začátku utkání byl průběh zápasu vyrovnaný, když Kutná Hora odskočila o jednu branku, Chodov zanedlouho vyrovnal. Kutnohorští házenkáři navíc několikrát chybovali, čehož domácí využili a dostali se do vedení 7:3. To se ale hostům příliš nezamlouvalo, a tak dokázali srovnat na 7:7, a následně se ujali vedení. Po konci prvního poločasu vedla Kutná Hora o tři branky v poměru 16:13.

Krátce po začátku druhého poločasu domácí snížili, ale během následujících pěti minut inkasovali od Kutnohorských pět branek. Když hosté vedli o osm branek, začali opět chybovat, čehož domácí Chodov využil, díky pěti brankám se Kutné Hoře přiblížil na rozdíl tří branek. Hosté už ale žádné další zvraty nepřipustili a z Chodova si odvezli všechny body z výhru 33:28.

Za Kutnou Horu odchytal celý zápas Michal Sauer, který zaznamenal úspěšnost zákroků 28,2 procenta. Nejlepším střelcem Kutné Hory byl Ondřej Šimůnek, který si připsal osm zásahů, šest branek vstřelili Marco Pugliese a Petr Polívka.

V dalším kole se kutnohorští házenkáři potkají s tradičním soupeřem, pražskou Slavií. Utkání se odehraje v sobotu 16. března od 17 hodin v hale Slavie. První utkání na podzimu skončilo remízou 25:25, za Kutnou Horu se ukázal Jiří Pícha, který sedmkrát překonal brankáře soupeře.

Chodov B - Kutná Hora 28:33 (13:16)

Branky a sestava Kutné Hory: Sauer - Šimůnek 8, Polívka 6, Pugliese 6, Hovorka 5, M. Veselý 4, Brož 2, Falge 2, Hájek, Horák, Jeníček, Š. Veselý. Trenér Vít Šnajdr.