První branku si připsali hosté, domácí ale zvládli otočit na 3:2, to však netrvalo příliš dlouho, Úvaly si opět vzaly vedení za stavu 3:5. V osmnácté minutě bylo vedení hostů 8:12, pak měli dobrou sekvenci domácí házenkáři, kteří srovnali na 12:12. Úvalští ale třemi brankami upravili na poločasové skóre 12:15.

Začátek druhého poločasu patřil hostům, ti si zařídili čtyřbrankový náskok, o který ale v devětatřicáté minutě přišli, když domácí srovnali na 17:17. Hosté následně využili chyby Kutné Hory, a opět převzali vedení, Úvaly naposled vedly na stavu 21:22, pak převzali otěže domácí házenkáři. Za stavu 25:25 se prosadil domácí Jiří Pícha, který upravil na konečných 26:25 pro Kutnohorské.

Ve své premiérové druholigové sezoně se Kutná Hora umístila na šesté příčce, nejlepším střelcem se stal Petr Polívka, který si připsal osmasedmdesát branek.

Kutná Hora – Úvaly 26:25 (12:15)

Kutná Hora: Červenka, Kotěšovec – Pícha, Brož, Pugliese, Falge, Polívka, Jeníček, M. Veselý, Hájek, Horák, Salák, Š. Veselý. Trenér Jiří Hájek.