Ocenilo se vždy pět nejlepších týmů nebo jednotlivců. Mezi dospělými uspěla taekwondistka Martina Kopecká, boxeři Tomáše Laube mladší i starší nebo hokejista Jaroslav Vlach.

Týmovou kategorii ovládli tentokrát florbalisté FBC Kutná Hora, kteří na trůnu vystřídali basketbalisty ze Sokola Kutná Hora.

Podívejte se na kompletní pořadí pro rok 2017, jak ho sestavila společně s odbornou komisí okresní Česká unie sportu.

JEDNOTLIVCI DO 12 LET

(5 nejlepších bez ohledu na pořadí)

Sebastien Macháček (Kick Box Club Kutná Hora)
Vít Kosina (TJ Sparta Kutná Hora, kuželky)
Anna Jelínková (KTM-twirl team Kutná Hora, twirling)
Anna Náhlovská (Fit Art Aerobic& Dance, sportovní aerobik)
Jakub Beil (FBC Kutná Hora, florbal)

JEDNOTLIVCI DO 18 LET

(3 nejlepší bez ohledu na pořadí)

Kamila Janů (KH Tour Stevens bikes team, cyklistika, horská kola)
Dominika Výborná (FBC Kutná Hora, florbal)
Eliška Pěgřímková (Fit studio JB Kutná Hora, oddíl sportovního aerobiku a akrobatic fitness)

DOSPĚLÍ

1. místo:
Tomáš Laube ml. (Kick Box Club Kutná Hora)

2. místo:
Jakub Kavalír (KC Kutná Hora, horská a silniční kola)

3. - 4.místo:
Michal Pavlík (Kutná Hora, Spartan Race)
Jan Rada (KC Kutná Hora, cyklistika, triatlon a armádní sporty)

5. místo:
Marek Holeček (TJ Sparta Kutná Hora, horolezectví)

6. místo:
Martina Fabiánová (Kutná Hora, Spartan Race)

7. místo:
Lenka Mezeiová (KTM-twirl team Kutná Hora, twirling)

8. - 9. místo:
Jakub Vrbenský (SRTG Kutná Hora, Spartan Race)
Bohuslav Bochníček (FBC Kutná Hora, florbal)

TRENÉR ROKU

1. místo:
Tomáš Laube st. (Kick Box Club Kutná Hora)

2. místo:
Josef Chalupa (FBC Kutná Hora, florbal)

3. místo:
Kateřina Ronovská (KTM-twirl team Kutná Hora, twirling)

4. místo:
Michaela Palečková (Scarlett Kutná Hora, mažoretky)

TÝMY DO 12 LET

(5 nejlepších bez ohledu na pořadí)

FBC Kutná Hora Elévové Orlové (florbal)
Tým Celebration (Fit Art Aerobic& Dance, sportovní aerobik, fitness aerobic)
Baby Scarlett Kutná Hora (mažoretky)
Scarlett Kutná Hora děti (mažoretky)
Duo Tereza Beranová a Markéta Matoušková (Baby Scarlett Kutná Hora, mažoretky)

TÝMY DO 18 LET

(5 nejlepších bez ohledu na pořadí)

KTM-twirl team Kutná Hora (twirling)
Tým juniorek FBC Kutná Hora (florbal)
Tomáš Cimr a Veronika Nováková (TŠ Novákovi Kutná Hora, taneční sport)
Scarlett Kutná Hora (mažoretky)
Duo Danuše Dobiášová a Kateřina Veverková (Scarlett Kutná Hora, mažoretky)

TÝMY DOSPĚLÍ

1. místo:
FBC Kutná Hora A tým (florbal)

2. místo:
SK Sršni Kutná Hora A tým (lední hokej))

3. místo:
Sokol Kutná Hora (basketbal)

CENA STAROSTY

1. místo:
Martina Kopecká (Škola Taekwondo ITF Silla)

2. místo:
Tomáš Tvrdík (Sweep OCRA CZ elite team, OCR)

3. místo:
Ondřej Šimůnek (HC Dukla Praha, házená)

4. místo:
Pavel Musil (BK Mladá Boleslav, lední hokej)

5. místo:
Libor Vencl ml. (Eleven Mercedes-Benz Mitas team, horská kola)

6. místo:
Daniel Brunclík (X gym Praha, MMA brothers gym, MMA, k1(kickboxing), muay thai)

SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU

1. místo:
Jaroslav Vlach (HC Bílí Tygři Liberec, lední hokej)

2. místo:
Tomáš Tvrdík (Sweep OCRA CZ elite team, OCR)

3. místo:
Jakub Kavalír (KC Kutná Hora, horská a silniční kola)

4. - 5. místo:
Daniel Brunclík (X gym Praha, MMA brothers gym, MMA, k1 (kickboxing), muay thai)
Václav Milík (plochá dráha)

6. místo:
Pavel Musil (BK Mladá Boleslav, lední hokej)

7. místo:
Martina Kopecká (Škola Taekwondo ITF Silla)

8. - 10. místo:
Josef Franc (plochá dráha)
Tomáš Plechata (bowling)
Ondřej Šimůnek (HC Dukla Praha, házená)

SÍŇ SLÁVY

Karel Ptáček (předseda a trenér SKP Olympia Kutná Hora, člen VV okresního sdružení ČUS)

HANDICAPOVANÍ – TÝMY A JEDNOTLIVCI

1. místo:
SK Barbora Kutná Hora (stolní tenis)
Pavel Beran, Zdeněk Machota, Martin Torák, Ladislav Turský