V zápasech dvanáctého hracího dne Futsal ligy Restaurace Na Valech ztráceli favorité: Chvojkovická traktorka zachraňovala alespoň jeden bod v zápase s FC Cannabis z pokutového kopu, Night club Palma podlehl Zewelákům. Jediní Katlovští Žabáci splnili úlohu favorita a porazili Veterány 7:4, i když za stavu 6:0 se soupeř během tří minut dokázal dostat zpět do zápasu. Restaurace Na Valech se vítězstvím nad Green barem v tabulce bodově odpoutala od FC Cannabis a právě Green baru.

Green bar - Rest. Na Valech 1:4 (1:1)
Křesetickému Green baru nepomohla ani téměř nejsilnější sestava, stačil na něj pořádající celek bojující s jedním hráčem na střídání.

Branky a asistence: 8. J. Šrámek - 11. Kosík, 18. Jak. Spáčil (Vlach), 21. Ďoubal (J. Horký), 25. Jak. Spáčil (P. Novotný). Rozhodčí: Mucha.

Green bar: Černovský - J. Šrámek, M. Šrámek, J. Leopold, Ozstatní, Hrbek, Suchorebský, J. Franc, M. Votava.

Restaurace Na Valech: Vlach - Jak. Spáčil, Novotný, J. Horký, Kosík, Ďoubal.

Katlovští Žabáci - Veteráni 7:4 (3:0)
Když Žabáci během dvou minut zdvojnásobili poločasové vedení zdálo se, že jim vítězství uniknout nemůže. Jenže V 17. min. Hetfleisch dvěma góly zavelel do boje, v 18. min. P. Pařízek korigoval na 6:3 a ve 20. min. si Andrašík u tyče počkal na Kaščákovu střelu - 6:4! Katlovští Žabáci sice trochu znejistěli, ovšem rozhodnutí přinesla 23. min., kdy si Jak. Vančura narazil s Blažkem a definitivně zlomil odpor Veteránů - 7:4.

Branky a asistence: 6. Blažek, 7. M. Růžička (J. Moc), 12. M. Růžička (Jak. Vančura), 14. Jak. Vančura, 14. J. Moc (Blažek), 15. J. Moc (Jak. Vančura), 23. Jak. Vančura (Blažek) - 17. Hetfleisch, 17. Hetfleisch, 18. P. Pařízek, 20. Andrašík (Kaščák). Rozhodčí: Mucha.

Katlovští Žabáci: Vl. Bouma - Blažek, M. Růžička, Vrba, Jak. Vančura, J. Moc.

Veteráni: Ledvina - P. Pařízek, Hetfleisch, Kaščák, Andrašík, Snížek.

Cannabis - STS Chvoj. Brod 4:4 (2:2)
Zápas dobré úrovně byl od začátku vyrovnaný, „chléb“ se začal lámat v 18. min., kdy Škramovský s Jiřím Veselým zařídili FC Cannabis dvoubrankové vedení - 4:2. Jenže chvojkovická Traktorka otáčet zápasy umí: Z deseti dosavadních zápasů v pěti jako první dostala gól a z nich pouze jeden prohrála! Ve 23. min. po spolupráci s Kocourkem zařídil gól na 4:3 Franc. Ten samý hráč pak z pokutového kopu po faulu Černohlávka vyrovnal a kromě remízy si zajistil čelo žebříčku střelců. I když Cannabis dohrával ve třech bez vyloučeného A. Volence, mohl ve 25. min. rozhodnout Černohlávek, proti byl ale gólman Peroutka.

Branky a asistence: 4. Černohlávek (M. Veselý), 12. Černohlávek, 18. Škramovský (J. Veselý), 18. J. Veselý (Škramovský) - 6. Kocourek (Vaňouček), 9. B. Franc, 23. B. Franc (Kocourek), 25. pok. kop B. Franc. Rozhodčí: Mucha. ŽK: M. Veselý (C). ČK: 25. A. Volenec.

FC Cannabis: Císař - Z. Volenec, A. Volenec, J. Veselý, M. Veselý, Černohlávek, Škramovský, Červinka, Kakáček.

STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Vaňouček, Kocourek, J. Dostál, Z. Hurt, B. Franc.

Zeweláci - Night club Palma 2:1 (1:1)
Poslední zápas dne příliš futsalové podívané nenabídl. V 8. min. prošla do sítě gólmanovi Mil. Hubáčkovi ne příliš tvrdá střela Černého, na druhé straně před přestávku srovnal Malý, který chvíli předtím trefil jen tyč. Ve 20. min. vytáhl klíčový zákrok zápasu gólman Manus, když vychytal Mar. Hubáčka, o dvě minuty později po šanci Palmy unikl Černý a Kratochvíl rozhodl - 2:1. Vzápětí mohl po podobné akci Kratochvíl přidat pojistku, ale po přihrávce Černého mířil vedle. I tak si Zeweláci připsali cenný skalp.

Branky a asistence: 8. Černý (Kratochvíl), 22. Kratochvíl (Černý) - 12. Malý (Mar. Hubáček). Rozhodčí: Mucha.

Zeweláci: Manus - Jakoubek, Rathauz, L. Jeřábek, Černý, J. Kratochvíl, R. Jiráň.

Night club Palma: Mil. Hubáček - Mar. Hubáček, Malý, Maláček, Lev.

Informace z předchozího kola najdete ZDE.

Zdroj: www. svoboda.info