Přípravka
Přehled zápasů začneme u těch nejmenších. Přípravka se v neděli 24. května zúčastnila turnaje v miniházené v Úvalech, kde sehrála tři utkání. V prvním zápase proti domácím Úvalům si kluci „zdřímli“ a než se nadáli, prohrávali 8:1. Domácí si už vedení pohlídali a uštědřili zručským benjamínkům první jarní porážku 12:4. Ve druhém zápase proti Bělé p. B. si Jiskra napravila reputaci a porazili soupeře celkem hladce 18:9. Poslední utkání s dívčím družstvem Kolína kluci také zvládli a vyhráli 12:6. V konečném hodnocení turnaje tak obsadili 2. místo za vítězným domácím celkem. O branky Jiskry se podělili: Toman 17, Dolejší 8, L. Pacner 5, D. Pacner 3 a Rozehnal 1.

Minižáci
Minižákům Zruče n. S. se na stejném turnaji vedlo o poznání hůře. Ve třech zápasech „jiskřičky“ nevybojovali ani bod, i když sehráli dva velmi vyrovnané zápasy. První utkání proti domácím Úvalům minižáci prospali (stejně jako přípravka) a prohráli vysoko 21:7. Druhý zápas proti Mělníku byl o poznání lepší a Jiskra držela s většími kluky téměř po celé utkání krok. V závěru však přišlo několik nevynucených chyb, které měli za následek porážku 21:16. V posledním zápase turnaje proti Bělé p. B. Zruč n. S. neustále vedla a soupeř pouze dotahoval. Srovnat skóre na 8:8 se klukům z Bělé p. B. podařilo až v poslední minutě a o vítězi se muselo rozhodnout v samostatných nájezdech. Z pěti možných však Jiskra proměnila pouze jeden a Bělá p. B. se tak mohla radovat z vítězství 11:9. Za minižáky Jiskry n. S. skórovali: Vlasák 11 branek, Volf 10, Losinecký 4, Procházka 4, Kopecký 3. Poslední turnaj minižáků a přípravek proběhne v sobotu 6. června ve Zruči n. S.

Mladší žáci
Mladší žáci se také v neděli 24. května zúčastnili mistrovského turnaje v Příbrami a potvrdili tam svou letošní suverenitu. Všechny tři zápasy kluci vyhráli a udrželi tak letošní neporanitelnost ve Středočeském přeboru. Mladší žáci odjeli do Příbrami oslabeni o svého nejlepšího střelce Dolejšího a pouze se sedmi hráči. Byli tak nuceni odehrát celý turnaj bez střídání. Možná i proto nepodali kluci takové výkony, jaké by si trenér Dolejší představoval, ale i přesto své soupeře bez problémů přehráli vysokými rozdíly. V prvním utkání Bělou p. B. 28:1, ve druhém domácí Příbram 21:2 a na závěr Kutnou Horu 18:11. O branky Jiskry se podělili: Hodek 20, Černý 19, Fiala 10, Červinka 9, Havlíček 7, Birka 1 a brankář Toman 1. Poslední mistrovský turnaj sehrají mladší žáci Jiskry Zruč n. S. již tuto neděli od 9 hodin na domácím hřišti a kluci se již těší na oslavy Titulu Středočeských přeborníků, který si s předstihem zajistili.

Starší žáci
Starší žáci odjeli v sobotu 23. května do Prahy, kde Sokol Kobylisy pořádal odložený turnaj této kategorie. Jiskra odjela bez svého prvního brankáře Jarůňka, který musel chytat za dorost. V prvním utkání Zruč hladce porazila Mladou Boleslav 22:12 a zahráli si i všichni mladší žáci, kteří doplnili své starší kamarády. Druhé utkání se však Jiskře vůbec nevyvedlo a po slabém a odevzdaném výkonu zručáci pouze remizovali s Úvaly 16:16. Třetí zápas s domácími Kobylisy byl již herně o něco lepší, ale ani to nestačilo na bodový zisk a Jiskra prohrála 14:16. Trenér Chalupa nebyl s hrou svého týmu spokojen a měl po turnaji se staršími žáky důrazný pohovor. Za Jiskru branky stříleli: Vrzáček 18, Maštalíř 11, Lefner 9, Doubrava 6, Švec 3, Hodek 3, Černý 2 a brankáři Vinc s Tomanem.

Zdroj: Jiří Dolejší