Ve Vlašimi se uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev vybojovala kutnohorská družstva 2. místo (dívky) a 7. místo (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 78 chlapců a 138 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (9 b.), Jan Bureš (2 b.) a Vojtěch Kalný (1 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Ema Kounická a Petra Heydušková (obě 11 b.) a Adéla Hulínská (10 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

RADEK DOBIÁŠ

2. místo 60 m překážek (10,94 s)

EMA KOUNICKÁ

1. místo výška (152 cm)

PETRA HEYDUŠKOVÁ

1. místo koule (10,93 m)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

2. místo výška (139 cm)

SOFIE CIBULKOVÁ

5. místo 800 m (2:51,36)

ADÉLA HULÍNSKÁ

5. místo dálka (426 cm)

KAROLÍNA ZÍKOVÁ

6. místo 60 m (8,80 s)

ANNA BENEŠOVÁ

6. místo 800 m (2:52,05)

MICHAELA ADÁMKOVÁ

6. místo koule (9,15 m)

ŠTAFETA 4 X 300 M

4. místo (3:32,17) - Jan Bureš, Stanislav Zápotocký, Radek Dobiáš, Vojtěch Kalný

3. místo (3:23,40) - Petra Heydušková, Kamila Soukupová, Karolína Zíková, Anna Benešová

4. místo (3:24,02) - Michaela Adámková, Ema Kounická, Sofie Cibulková, Adéla Hulínská

V Kolíně se uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008), do kterého se díky výborným výsledkům v průběhu letošní sezóny kvalifikovala i družstva chlapců a dívek atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. V konkurenci 10 nejlepších družstev z celého Středočeského kraje se chlapcům podařilo vybojovat 5. místo a dívkám 7. místo v konečném pořadí. Celkem se závodů účastnilo 126 chlapců a 179 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Jakub Horáček (21 b.), Jakub Vácha (14 b.) a Matouš Macháček (10 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Denisa Linková (16,5 b.), Anna Náhlovská (13 b.) a Nela Čálková a Sára Cibulková (obě 8 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

JAKUB VÁCHA

1. místo oštěp (44,81 m)

VÍTEK DOBIÁŠ

2. místo 1 500 m překážek (5:45,98)

JAKUB HORÁČEK

3. místo výška (160 cm)

4. místo 200 m překážek (30,41 s)

5. místo 100 m překážek (15,12 s)

MICHAEL UDOVENKO

3. místo 100 m překážek (13,87 s)

MATOUŠ MACHÁČEK

5. místo 60 m (7,81 s)

ŠTĚPÁN VIKTORA

5. místo oštěp (37,09 m)

ANNA NÁHLOVSKÁ

1. místo koule (11,28 m)

DENISA LINKOVÁ

2. místo tyč (230 cm)

4. místo 100 m překážek (16,23 s)

SÁRA CIBULKOVÁ

3. místo 1 500 m (5:28,29)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

4. místo 1 500 m překážek (6:41,67)

JULIE KOTRBOVÁ

5. místo 800 m (2:35,20)

NELA ČÁLKOVÁ

5. místo koule (10,03 m)

ANETA STOUPOVÁ

6. místo výška (140 cm)

ŠTAFETA 4 X 300 M

5. místo (3:11,65) - Adam Horáček, Jaroslav Paďouk, Vítek Dobiáš, Tomáš Kurtej