Přípravky atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se v Jablonci nad Nisou zúčastnily tradičních halových závodů „Pomerančový mítink“. Pro chlapce a dívky ročníků narození 2011, 2012, 2013 a 2014 pořadatelé připravili trojboj - běh na 50 m, hod medicinbalem a běh na 300 m. Konkurence v Jablonci byla skutečně obrovská, závodů se účastnilo celkem 276 závodníků z 24 různých oddílů, přesto se někteří kutnohorští závodníci dokázali umístit mezi nejlepšími jak v jednotlivých disciplínách, tak i v celkovém pořadí trojboje.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

Starší přípravka (ročníky 2011 a 2012)

STANISLAV PROCHÁZKA

2. místo 50 m (7,44 s), 2. místo medicinbal (9,30 m), 4. místo 300 m (50,36 s)

1. místo trojboj (1 640 b.)

LUKÁŠ KAPRÁLEK

4. místo medicinbal (9,10 m), 9. místo 50 m (7,93 s)

5. místo trojboj (1 396 b.)

ANNA BROŽKOVÁ

10. místo medicinbal (7,95 m)

Mladší přípravka (ročníky 2013 a 2014)

JAKUB BENADA

10. místo 50 m (8,55 s), 10. místo medicinbal (5,70 m)

MIKULÁŠ LACMAN

10. místo 300 m (56,47 s)

TEREZA MATYÁŠOVÁ

8. místo medicinbal (5,90 m)

Vybraní závodníci z kategorií mladšího a staršího žactva atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se vvPraze zúčastnili předvánočních závodů „Mikulášská hala“. V nabité konkurenci 532 účastníků z 36 různých atletických oddílů se kutnohorským atletům podařilo čtyřikrát probojovat na stupně vítězů a k tomu získat dalších 9 umístění mezi 10 nejlepšími v jednotlivých disciplínách.

Z fotbalového utkání krajského přeboru Kutná Hora - Sokoleč (1:4)
Libor Tichý vyzdvihuje týmového ducha. Jeho družinu srážely venkovní zápasy

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

Starší žactvo (ročníky 2007 a 2008)

MICHAEL UDOVENKO

1. místo 60 m překážek (8,36 s)

3. místo výška (161 cm)

JAKUB HORÁČEK

2. místo 60 m překážek (8,87 s)

4. místo výška (158 cm)

TOMÁŠ KURTEJ

7. místo výška (146 cm)

DENISA LINKOVÁ

3. místo dálka (498 cm)

5. místo výška (144 cm)

ANNA NÁHLOVSKÁ

6. místo koule (10,91 m)

ANNA PAJEROVÁ

7. místo dálka (469 cm)

NELA ČÁLKOVÁ

7. místo koule (10,69 m)

Mladší žactvo (ročníky 2009 a 2010)

RADEK DOBIÁŠ

9. místo 60 m překážek (10,30 s)

EMA KOUNICKÁ

5. místo výška (150 cm)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

7. místo výška (147 cm)