Ve Vlašimi se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012). V konkurenci 9 chlapeckých a 14 dívčích družstev se obě kutnohorská družstva neztratila - chlapci vybojovali výborné 2. místo a dívky skončily na 5. místě. Celkem se závodů účastnilo 74 chlapců a 164 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Adam Borovský, Lukáš Kaprálek a Stanislav Procházka (všichni 18 b) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Neumanová (12 b.), Marie Horecká (7 b.) a Anna Brožková a Aneta Vopěnková (obě 6 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

ADAM BOROVSKÝ

1. místo dálka (447 cm)

4. místo 60 m překážek (10,82 s)

LUKÁŠ KAPRÁLEK

1. místo oštěp (29,67 m)

4. místo 60 m (8,74 s)

STANISLAV PROCHÁZKA

2. místo 60 m (8,39 s)

2. místo koule (9,90 m)

ANTONÍN ZUBEC

3. místo 150 m (21,69 s)

5. místo 60 m překážek (11,45 s)

VLADIMÍR MÁLEK

4. místo 800 m (2:37,27)

4. místo dálka (425 cm)

STANISLAV CHLUBNA

6. místo 800 m (2:43,83)

ADAM ZOUL

10. místo 60 m překážek (13,83 s)

JIŘÍ BŘINČIL

10. místo koule (6,86 m)

MARIE HORECKÁ

4. místo oštěp (27,04 m)

NELA NEUMANOVÁ

5. místo 800 m (2:44,88)

5. místo koule (9,49 m)

ANNA BROŽKOVÁ

5. místo 60 m překážek (11,59 s)

ANETA VOPĚNKOVÁ

5. místo výška (133 cm)

LUDMILA PĚKNÁ

7. místo výška (130 cm)

ADRIANA ZATŘEPÁLKOVÁ

7. místo koule (8,78 m)

KLÁRA MARYSKOVÁ

8. místo oštěp (24,22 m)

ELIŠKA PAVLÍKOVÁ

10. místo 60 m (8,96 s)

ADÉLA FREYOVÁ

10. místo oštěp (22,45 m)

ŠTAFETA 4 X 300 M

3. místo (3:14,22) - Lukáš Kaprálek, Adam Borovský, Antonín Zubec, Vladimír Málek

3. místo (3:19,66) - Karolina Knapová, Eliška Pavlíková, Ludmila Pěkná, Natálie Průchová

V Benešově se uskutečnil Přebor Středočeského kraje ve víceboji staršího žactva, dorostu, juniorů a dospělých (chlapci a dívky ročníků narození 2005 až 2010 společně s kategoriemi mužů a žen). Do závodu nastoupily dvě starší žákyně z SKP Olympia Kutná Hora - Ema Kounické obsadila 9. místo a Barbora Kunášková skončila na 12. místě.

Umístění kutnohorských závodnic na krajském přeboru ve víceboji

EMA KOUNICKÁ

9. místo sedmiboj (3652 b.)

100 m překážek = 16,82 - výška = 151 - koule = 8,63 - 150 m = 20,68 - dálka = 450 - oštěp = 23,78 - 800 m = 2:48,76

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

12. místo sedmiboj (3452 b.)

100 m překážek = 16,53 - výška = 148 - koule = 8,72 - 150 m = 21,51 - dálka = 422 - oštěp = 22,10 - 800 m = 2:50,34

V Kutné Hoře proběhlo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dospělých. V konkurenci 11 mužských a 10 ženských družstev skončila kutnohorská družstva na 4. místě (ženy) a 6. místě (muži). Celkem se závodů účastnilo 113 mužů a 128 žen, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Tomáš Kurtej (12 b.), Jakub Horáček (11 b.) a Štěpán Viktora (2 b.) v družstvu mužů, mezi ženami pak Nela Čálková (20 b.), Anna Pajerová (18 b.) a Lenka Kolmanová (15 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

TOMÁŠ KURTEJ

3. místo trojskok (11,54 m)

9. místo 400 m (58,73 s)

9. místo výška (163 cm)

JAKUB HORÁČEK

5. místo trojskok (11,13 m)

6. místo 100 m (12,25 s)

ŠTĚPÁN VIKTORA

9. místo dálka (519 cm)

VOJTĚCH KALNÝ

10. místo 5000 m (20:31,20)

JAN NĚMEČEK

10. místo oštěp (39,81 m)

NELA ČÁLKOVÁ

1. místo oštěp (34,83 m)

2. místo koule (9,48 m)

ANNA PAJEROVÁ

2. místo trojskok (10,84 m)

2. místo dálka (485 cm)

LENKA KOLMANOVÁ

3. místo disk (26,34 m)

4. místo koule (8,68 m)

PETRA HEYDUŠKOVÁ

3. místo koule (9,12 m)

10. místo disk (21,15 m)

ANNA BENEŠOVÁ

4. místo 400 m (70,57 s)

BARBORA MELVALDOVÁ

5. místo 3000 m (12:58,50)

DENISA LINKOVÁ

6. místo výška (149 cm)

7. místo trojskok (9,53 m)

9. místo dálka (455 cm)

MICHAELA PAZDEROVÁ

6. místo oštěp (23,03 m)

9. místo disk (21,48 m)

10. místo koule (7,85 m)

ADÉLA HULÍNSKÁ

8. místo 3000 m (14:07,17)

ANETA STOUPOVÁ

10. místo výška (135 cm)

ŠTAFETA 4 X 100 M

7. místo (55,32 s) - Karolína Zíková, Michaela Adámková, Nela Čálková, Mariana Tinková