Do utkání Jiskra nastupovala oslabena o Dolejšího, Kaplana a Kuchyňku. Naopak se v jejím dresu po dlouhé odmlce představil „další starý pán“ Vladan Příhoda a prezentoval se dobrým výkonem. Od prvních minut bylo utkání vyrovnané a družstva se střídala ve vedení. Ve 12. minutě zápasu byl stav nerozhodný 6:6. V následující desetiminutovce si však Jiskra vybrala slabší chvilku a to dokázali házenkáři z města automobilů využít k vybudování pětibrankového náskoku 11:6. Závěrečná část první půle byla již opět vyrovnaná. Do kabin na přestávku tak hosté odcházeli s vedením 16:12.

Ve druhé polovině utkání se Jiskře několikrát podařilo snížit vedení Mladé Boleslavi na rozdíl dvou branek (18:20, 22:24, 25:27), ale vyrovnat stav se jí nepodařilo. Autoškoda si tak ze Zruče odvezla cenné body za vítězství 29:26. Domácí se prezentovali lepším výkonem než minulý týden proti Mělníku, ale o bodový zisk se házenkáři domácího oddílu připravili vlastními chybami. Spousta nevynucených ztrát míčů, neproměněné šance a hlavně velmi průchodná obrana. Pokud chtějí zručáci v dalších utkáních uspět, musí začít hrát více kolektivně.

Střelecky se dařilo Bohmovi, který zatížil konto soupeře 10-ti brankami, a na kterého ve druhé půli hosté praktikovali osobní obranu. Další branky přidali: M. Felis 5, D. Hornát 4, Hejl 3, Příhoda 3 a Netolický 1. Dále nastoupili: Vrzáček, J. Hornát., Korel, a brankáři Vodrážka a Felis st.

Zdroj: Jiří Dolejší