Sobotní zápas byl do své poloviny vcelku vyrovnaným duelem. Soupeř ve dvanácti hráčích pravidelně střídal, ale Kutnohorští takticky vedenou hrou neumožnili odskočit soupeři o větší bodový rozdíl. Přesto se postupně začala projevovat únava a ve třetí a čtvrté čtvrtině došlo k navyšování rozdílu ve skóre ve prospěch domácích. Sokolové bojovali, ale soupeř již otěže zápasu z rukou nepustil. Pochvalu zaslouží Jan Dáňa, který spolu s Jiřichem Matějkou nastříleli každý čtrnáct bodů.

Nedělní duel byl od počátku vyrovnaný. Domácí posíleni o dva ligové hráče, kteří sami zaznamenali 36 bodů, vedli po první čtvrtině o devět bodů, přesto poločas vyhrál Sokol o jeden bod. Celý zápas tak rozhodla koncovka čtvrté čtvrtiny. Domácí během posledních tří minut zaznamenali dvanáct bodů, kutnohorští jen pět. Rozdíl byl i v počtu vstřelených trojek, domácí proměnili jedenáct pokusů, Sokol pouze pět. Další rozdíl byl i v úspěšnosti trestných hodů. Zatím co Sokol zaznamenal úspěšnost pouze padesát procent, domácí téměř pětaosmdesát procent.

Další zápasy odehrají kutnohorští basketbalisté na domácí půdě. V sobotu 9. února přivítají od 10:30 mužstvo BVK Holice a o den později taktéž od 10:30 odehrají utkání proti BK Napos Vysoká nad Labem.

BK Vlci Žďár - Sokol Kutná Hora 90:63 (17:13, 45:39, 63:51)
Body BK Vlci Žďár: Bílek 13 (3), Benda 12 (4), Stoček 12, Vavřínek 12, Zezula 10 atd.
Body a sestava Sokola Kutná Hora: Dáňa 14 (2), Matějka 14,Prušinovský 13, Koláčný 9, Kocourek 9, Málek 8.

Lion Jindřichův Hradec - Sokol Kutná Hora 85:76 (29:16, 41:42, 63:59)
Body Lions Jindřichův Hradec: Kantůrek 28 (6), Fučík 14 (2), Novák 12 (2), Houška 11 (1), Fical 8.
Body a sestava Sokola Kutná Hora: Kocourek 23, Němeček 14 (2), Matějka 14, Prušinovský 7 (1), Koláčný 8 (2), Vokál 6, Málek 4.