Sobotní zápas byl naprosto nepovedený. Sokolové na svého soupeře nestačili ani v obraně, ani v útoku. A tak rozhodnuto bylo prakticky po první čtvrtině. Tuto kvartu prohrál Sokol 34:10.

Nedělní duel byl přesným opakem sobotního zápasu. Hráči Sokola solidně bránili, v útoku dodržovali určenou taktiku a dařila se i střelba. První čtvrtinu vyhrál Sokol 22:9. V další části utkání udržovali hráči Sokola taktickou hrou dvacetibodový náskok a téměř stejným rozdílem také zápas skončil. Sokolové tak z Mladé Boleslavi přivezli překvapivé, ale velice důležité vítězství.

Basketbalisté Sokola Kutná Hora jsou v druholigové tabulce na předposledním jedenáctém místě s osmnácti body, na poslední Poděbrady mají náskok pouhého bodu. Ovšem na první Liberec jich ztrácí šest.

Další utkání čekají kutnohorské basketbalisty v sobotu 26. ledna od 18 hodin proti Žďáru nad Sázavou o den později od 10 hodin proti Jindřichovu Hradci. Obě utkání sehrají Kutnohorští na půdě soupeřů.

BK Brandýs - Sokol Kutná Hora 100:49
Kutná Hora: Němeček, Kocourek, Vokál, Málek, Matějka, Koláčný, Prušinovský, Hlavička, Dáňa, Aufrecht.

Mladá Boleslav - Kutná Hora 61:80
Kutná Hora: Němeček, Vokál, Kocourek, Prušinovský, Málek, Matějka, Aufrecht, Dáňa.

Extraligová házená v Kutné Hoře: Dukla Praha - Brno 34:21 (16:10). Za Duklu nastoupil kutnohorský odchovanec Ondřej Šimůnek, který si připsal tři branky.